nahoru

Pánské hodinky Xiaomi

Pánské hodinky mohou sloužit jako módní nebo sportovní doplněk. Klasické hodinky vám kromě ukazování času přidají na eleganci, sportovní zase pomohou měřit váš výkon. Pánské hodinky mohou být i smartwatch, s nimiž po propojení s telefonem můžete volat nebo sledovat své životní funkce. Podle čeho vybrat pánské hodinky?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Pro jakou příležitost?
Pánské hodinky mohou sloužit k několika různým účelům, podle nichž mají různá specifika.

  • Každodenní hodinky – pokud chcete na hodinkách primárně kontrolovat čas, vyberte levnější a pro vás pohodlný typ. Řemínek může být libovolný, záleží, co vám nejlépe sedí na ruku.
  • Společenské hodinky – jak se říká, hodinky a automobil jsou jediné módní doplňky muže. Pánské společenské hodinky jsou však ta o hodně levnější varianta. Hlavní roli při výběru klaďte na design, nejčastěji společenské hodinky mívají ocelový nebo kožený řemínek a luxusní vzhled.
  • Sportovní hodinky – slouží k měření vašeho výkonu. Lze na nich zapnout stopky nebo sledovat okolní tlak. V případě pořízení snímače je možné i monitoring tepu a dalších tělesných funkcí. Sportovní hodinky by měly být odolné a nejlépe vodotěsné. Standardně mají gumový nebo silikonový řemínek.
Co všechno zohlednit při výběru?
Některé body jsme si již řekli, co dalšího je ovšem třeba brát v potaz?
  • Chytré hodinky – mužská varianta chytrých hodinek se od běžných liší designem. Jinak má všechny běžné funkce jako monitoring spánku, ujité vzdálenosti, zobrazení notifikací nebo telefonování.
  • Značka – pánské hodinky mají celou řadu slavných značek, mezi nimiž je třeba pozorně vybrat. Na sport nezklamou Garmin nebo MyKronoz.
  • Funkce – pánské hodinky mají i celou řadu přidaných funkcí. Užitečné jsou již zmíněné stopky (nebo-li chronograf) a tachymetr, který pomáhá měřit rychlost. Oblíbený je také kalendář s aktualizovaným datem a světový nebo duální čas, který umí ukazovat čas ve více vámi nastavených časových pásmech.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil