nahoru

Xiaomi

Chytré hodinky Xiaomi jsou stejně jako mobilní telefony od tohoto výrobce stále populárnější. Díky nim budete mít mít mobilní telefon stále na ruce. Smartwatch Xiaomi jsou vhodné pro sportovní aktivity i na běžné užívání. Chytré hodinky Xiaomi vám umožňují telefonovat, posílat zprávy, spravovat aplikace nebo hlídat statistiky při sportu. Pomohou vám také s monitoringem spánku nebo počet kroků, vydrží i v extrémních podmínkách. Jak vybrat ty správné chytré hodinky Xiaomi?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Co umí hodinky Xiaomi?

  • Hodinky Xiaomi budou doslova prodlouženou rukou vašeho telefonu. Můžete tak na nich vyřizovat hovory, psát zprávy nebo kontrolovat notifikace z aplikací.
  • Chytré hodinky Xiaomi jsou však svým zaměřením určeny především pro sportovní aktivity. Napomáhá tomu měření tepu na zápěstí, výpočet spálených kalorií nebo voděodolnost.
  • I pokud běžně nesportujete, pomohou vám hodinky se životosprávou. Změří vám počet kroků a monitorují délku a kvalitu spánku.

Modely Smartwatch Xiaomi
Amazfit BIP – jsou ideálním prototypem na sport. Jejich ochrana IP68 zaručuje voděodolnost a výdrž i při extrémních podmínkách. S baterií o kapacitě 190 mAh navíc vydrží v pohotovostním režimu až 45 dní. Kromě výše zmiňovaných věcí poznají i nadmořskou výšku nebo frekvenci kroku.
.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil