nahoru

VÝROČÍ 13 LET K ZALOŽENÍ E-SHOPU

Slavíme 13 let od zrodu našeho fajnového e-shopu a k této příležitosti Vám rozdáváme dopravu zdarma, kterou můžete využít na odběrná místa Zásilkovna.cz. Stačí nakoupit jen za 500 Kč a benefit je Váš!

Tím to nekončí!

Na facebooku F-mobil máme připravenou soutěžní otázku o které už jistě víte. Odpověď naleznete v tomto článku a tři z Vás čeká výhra v hodnotě 1000, 500 a 300 Kč formou Dárkového poukazu

Do třetice všeho dobrého!

A protože si přejeme udělat radost opravdu všem máme pro vás slevu 50% až do 13.11.2020 na fullface tvrzená skla včetně 2.5D, 3D, 5D a také na ochranné fólie pro váš mobilní telefon.

Dne 24. 10. 2007 byl založen e-shop F-mobil.cz. Tou dobu jsme ani netušili, kam až se naše úsilí dostane v prodeji mobilních telefonů a příslušenství! Vlastně to byl jen takový hokus pokus v období, kdy jsme ještě pracovali pro společnost T-mobile. Ve volném čase jsme začali provozovat e-shop, ač ze začátku šlo spíše jen o nesmělé krůčky.

Trvalo to nakonec ještě dalších 6 let, v roce 2013 jsme se do toho pustili naplno. Nyní se díváte už na 4. verzi našeho e-shopu, tolik jsme jich za těch 13 let existence vystřídali.

Byla to fuška, ale nevzdávali jsme se. Postupně jsme symbolicky otevřeli 13 poboček, z nichž 3 pak zase brzo zavřeli. Ale to je život a k podnikání neúspěchy patří.

Jednou jsme dole, jednou zase nahoře. Tak jako v životě každého z nás je důležité věřit, vytrvat a všechny chmury na cáry roztrhat! I v této druhé vlně omezení díky COVID-19 v to stále věříme a díváme se dopředu. Nepřemýšlíme jak se udržet nad vodou, ale jak Vám zákazníkům zpříjemnit prostředí v nakupování, jak vám ušetřit na dopravě.

Zkrátka děláme to samé co od samého začátku. Tak využijte našich slevových kódů a kupte si v této neradostné době něco pro radost.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil