nahoru

Vyberte správné odolné pouzdro!

Koupili jste si nový telefon a chcete ho fakt dobře ochránit? V tom případě není nic jednoduššího, než si pořídit kvalitní odolné pouzdro. To pomůže zmírnit mechanické poškození mobilu při pádu a dalších nepříjemnostech. Jaké jsou všechny jeho výhody a podle čeho jej vybrat?

Dvojitá ochrana

Každý si kupuje odolné pouzdro hlavně kvůli tomu, aby nerozpraskal LCD displej svého mobilního telefonu. Málokoho už napadne, že odolné pouzdro dokáže před poškozením chránit i tvrzené sklo. To sice vydrží o něco více než jeho LCD kolega, ale stále se poměrně snadno rozbije. Díky odolnému pouzdru ho tak není nutné každou chvíli měnit, protože v něm vydrží mnohem déle.

Padá mobil, něco si přej

I když dáváte na telefon maximální pozor, občas vám upadne na zem. To bohužel často má za následek prasklé displeje či poškrábaný silikon. S odolným pouzdrem je možné účinky pádu hodně zmírnit. Naši fajnšmekři dokonce říkají, že v kvalitním pouzdře by měl mobil vydržet pád dokonce až ze dvou metrů. V f-mobilu však o tom není třeba spekulovat, protože u každého odolného pouzdra máme napsáno, z jaké výšky by měl mobil pád vydržet. Nechceme se chlubit, ale kdo jiný to tak má…

Větší objem a lesk

Kdepak, to není reklama na nový šampon na vlasy, stále zůstáváme u odolných pouzder. Mobil díky nim samozřejmě získá větší objem. To někomu může překážet v kapse, jiný zase ocení, že přístroj snáze najde v batohu. Záleží zkrátka na prioritách. Fajn je i to, že jsou odolná pouzdra taktéž protiskluzová, mobil vám jen tak někam nespadne.

Mít kvalitní odolné pouzdro se vyplatí. Investice ve výši pár sto korun vám kdykoliv může zachránit telefon za desítky tisíc. Pouzdra jsou navíc v drtivé většině případů vodotěsná, můžete s nimi tedy bez obav vyrazit na vodu.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

14

Zkušení specialisté
máme více než 14 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil