nahoru

Tvrzená skla Full face Nillkin

Koupili jste si zrovna fungl nový telefon a chcete si pojistit, aby vám vydržel co nejdéle? Zde jste na správném místě! Ve fenomenální nabídce tvrzených ochranných skel Full Face na F-mobilu jistě najdete přesně to, co potřebujete. V čem spočívají výhody tvrzeného ochranného skla? Tvrzené sklo ochrání displej vašeho chytrého telefonu před popraskáním, škrábanci a tříštěním. Kromě toho snadno a elegantně zamaskuje případné již stávající škrábance, které se objeví při běžném používání.
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Proč Full Face ochranné sklo? Full Face zajistí tu nejúčinnější ochranu obrazovky vašeho telefonu díky zakrytí celé skleněné plochy vašeho displeje. Nemůže se tedy stát, že po dopadu na hranu telefonu praskne sklo displeje a ochranné sklo, které chrání pouze dotykovou plochu, zůstane netknuté. Dopřejte svému telefonu tu nejúčinnější ochranu a zakupte u F-mobilu tvrzené ochranné sklo – poděkujete si!
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil