nahoru

Řemínky pro Apple Watch RhinoTech

Sportovní děrovaný silikonový řemínek pro chytré hodinky Apple Watch od značky RhinoTech. Je pevný a odolný vůči vlhkosti, je tudíž vhodný na sport a jiné outdoorové činnosti. Velmi pohodlně sedí na zápěstí a lehce se vyměňuje, můžete tak snadno přizpusobit vzhled vašemu aktuálnímu outfitu.
Součástí každého balení jsou tři části řemínku. Jedna část se zapínací přezkou a dvě různě dlouhé upínací části pro rozdílně široká zápěstí. Tyto dvě části jsou ve velikostech S/M a M/L
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Pro jakou příležitost?
Pánské hodinky mohou sloužit k několika různým účelům, podle nichž mají různá specifika.

  • Každodenní hodinky – pokud chcete na hodinkách primárně kontrolovat čas, vyberte levnější a pro vás pohodlný typ. Řemínek může být libovolný, záleží, co vám nejlépe sedí na ruku.
  • Společenské hodinky – jak se říká, hodinky a automobil jsou jediné módní doplňky muže. Pánské společenské hodinky jsou však ta o hodně levnější varianta. Hlavní roli při výběru klaďte na design, nejčastěji společenské hodinky mívají ocelový nebo kožený řemínek a luxusní vzhled.
  • Sportovní hodinky – slouží k měření vašeho výkonu. Lze na nich zapnout stopky nebo sledovat okolní tlak. V případě pořízení snímače je možné i monitoring tepu a dalších tělesných funkcí. Sportovní hodinky by měly být odolné a nejlépe vodotěsné. Standardně mají gumový nebo silikonový řemínek.
Co všechno zohlednit při výběru?
Některé body jsme si již řekli, co dalšího je ovšem třeba brát v potaz?
  • Chytré hodinky – mužská varianta chytrých hodinek se od běžných liší designem. Jinak má všechny běžné funkce jako monitoring spánku, ujité vzdálenosti, zobrazení notifikací nebo telefonování.
  • Značka – pánské hodinky mají celou řadu slavných značek, mezi nimiž je třeba pozorně vybrat. Na sport nezklamou Garmin nebo MyKronoz.
  • Funkce – pánské hodinky mají i celou řadu přidaných funkcí. Užitečné jsou již zmíněné stopky (nebo-li chronograf) a tachymetr, který pomáhá měřit rychlost. Oblíbený je také kalendář s aktualizovaným datem a světový nebo duální čas, který umí ukazovat čas ve více vámi nastavených časových pásmech.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil