nahoru

Řemínky pro hodinky

Náhradní řemínek pro hodinky se hodí nejvíce v případě, kdy se vám ten originální přetrhne. Řemínky na hodinky kladou velký důraz na kvalitní design, aby se co nejvíce hodily ke všem typům hodinek. Při výběru nejvíce záleží na materiálu, barvě, délce nebo zapínání. Existují pánské, dámské a unisex řemínky na hodinky. Nejčastěji se používají kožené řemínky pro společenské hodinky, na sport zase hlavně gumový řemínek. Na základě jakých kritérií se tedy má vybírat řemínek na hodinky?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaký je vhodný materiál?
Při výběru správného materiálu je třeba se zaměřit na typ hodinek. Jsou spíše do města nebo do přírody? Na sport nebo na běžné nošení? Každý materiál se hodí na něco jiného.

  • Kožený řemínek – je běžný pro hodinky na nošení do kancelářské práce či po městě. Při správném výběru kůže se mohou hodinky především u mužů stát hlavním módním doplňkem outfitu.
  • Gumový řemínek – se hodí k outdoorovým hodinkám na sport. Jsou masivnější, více vydrží a nekloužou ani na zpocené ruce. Hodinky s gumovým řemínkem také většinou bývají vodotěsné.
  • Látkový řemínek – pokud stojíte o zajímavé vzory a barvy, ty vám nejčastěji nabídne právě látkový řemínek. Vhodný také spíše pro hodinky do města.
  • Nylonový řemínek – se hodí spíše pro čtvercové hodinky se zaoblenými rohy, k jejichž specifickému designu je ideální.

Délka a šířka pásku na hodinky
U šířky záleží čistě na vašich preferencích, pro sport je lepší volit spíše širší řemínky. Ohledně délky záleží na obvodu vašeho zápěstí, aby se nestalo, že váš hodinky škrtí nebo naopak jezdí po ruce. Lepší je však vždy zvolit o něco delší, vždy se dá zapínáním případně o něco zkrátit.
Další důležité parametry
  • Při výběru nesmíte zapomínat ani na to, že řemínky jsou vyráběny jako pánské, dámské nebo unisex. Podobné je to i u hodinek, řemínek tedy vybírejte především podle nich.
  • Zapínání řemínku může být vyřešeno ocelovou přezkou nebo motýlí sponou. U látkových se používá i suchý zip, existuje i magnetický řemínek na hodinky.
  • Jak už bylo zmiňováno, velmi důležitý je i design. Můžete sáhnout po obvyklé černé, hnědé nebo stříbrné. Či se vrhnout do pestřejších barev jako oranžová nebo zelená.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil