nahoru

Powerbanky s bezdrátovým nabíjením

Bezdrátové powerbanky dokážou nabít telefon velmi efektivně a bez kabelů. Bezdrátové powerbanky mají i běžné USB, microUSB nebo USB-C vstupy i výstupy, dá se s nimi tedy nabíjet několik telefonů, tabletů nebo jiných zařízení zároveň. Bezdrátové nabíjení však řeší všechny problémy s odlišnými konektory. Bezdrátová powerbanka nenabíjí tak rychle jako běžná, díky rychlonabíjení však rozdíl nepoznáte. Podle čeho se bezdrátové powerbanky vybírají, abyste si vybrali pro vás tu ideální?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

  Od:

  Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaké jsou výhody bezdrátové nabíječky?

 • Dokážou mobilní telefony nabít bez kabelů, které by vám překážely nebo se mohou poškodit. Už se vám nestane, že byste k powerbance zapomněli příslušný kabel.
 • U bezdrátového nabíjení se nemusí řešit rozdílné konektory u telefonů, což bývá při půjčování nabíječek docela častý problém.
 • Díky funkci rychlonabíjení se snadno smaže rozdíl, že bezdrátové nabíjení je zatím pomalejší než kabelové. S ohledem na důraz ve vývoji bezdrátových technologií se však dá očekávat, že se bezdrátové nabíjení ještě zrychlí.
 • Bezdrátová powerbanka má hned kromě možnosti bezdrátového nabíjení i několik USB vstupů pro běžné drátové nabíjení. Lze tak efektivně nabíjet tři a více zařízení současně.
 • Bezdrátově nabíjet se dají i telefony bez Qi Standard. Můžete si totiž koupit speciální pouzdro na telefon modul s Qi Standard, které bezdrátové nabíjení telefonu již umožňují.

Podle čeho se vybírá bezdrátová powerbanka?
 • Kapacita – základním parametrem je kapacita, která se udává v miliampér hodinách (mAh). Powerbanky do 10 000 mAh jsou poměrně malé a skladné. Ty nejmenší s kapacitou kolem 3 000 mAh zvládnou nabít cca půl baterie, ty kolem 10 000 mAh potom zvládnou přibližně dvě nabití telefonu. Powerbanky nad 10 000 mAh jsou vhodné na delší cesty a energeticky náročnější zařízení.
 • Efektivita – kapacita však není vše. Skutečná účinnost powerbank se pohybuje kolem 65-80 % z celkové energie.
 • Rychlost nabíjení – určuje hodnota elektrického proudu v ampérech (A). Pro reproduktory nebo nenáročné telefony bude stačit 1 A, pro výkonnější smartphony zvolte bezdrátovou powerbanku s 2A.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil