nahoru

Paměťové karty pro Doogee V31 GT 5G

Nedostačuje vám velikost úložiště ve vašem telefonu? Potom je nejlepším řešením velkokapacitní paměťová karta. Na paměťové karty můžete ukládat fotky, videa a další soubory, které si chcete v telefonu uchovat. Paměťová SD nebo microSD karta však samozřejmě má řadu specifik. Pro rychlejší převod dat mezi zařízeními se také doporučuje mít čtečku paměťových karet. U paměťové karty záleží na velikosti úložiště, rychlosti přenosu a rozměrech. Podle čeho se vybírá ta správná paměťovka?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaké úložiště potřebuji?
Základním parametrem paměťové karty je samozřejmě to, kolik úložného prostoru telefonu přináší.

  • Do 64 GB – pokud máte mobil s malou pamětí a pro lepší fungování aplikací na něm chcete více prostoru, stačí vám SD karta o velikosti 32 nebo 64 GB. Na ní můžete uložit veškeré fotky či screenshoty a zajistit tak plynulý chod telefonu.
  • Do 512 GB – kdo potřebuje opravdu velké množství paměti, pro něj je ideální paměťová karta o velikosti 128, 256 nebo 512 GB. Na ní je možné mít stažené filmy či mnoho fotek z dovolené. Díky adaptérům paměťových karet je pak velmi snadný i případný přenos dat do tabletu nebo notebooku.

Proč využívat adaptér paměťových karet?
Řada paměťových karet se prodává rovnou v kombinaci se speciálním adaptérem. K čemu je užitečný? Díky němu funguje paměťová karta velmi podobně jako flashdisk u notebooků.
Do adaptéru se microSD karta vloží, čímž se její rozměry optimalizují na vložení do notebooku nebo fotoaparátu. Tímto způsobem pak můžete velmi rychle převádět potřebná data, která by se jinak velmi dlouho posílala přes síťové spojení.
Rychlost přenosu na paměťové kartě
I u paměťových karet přesun dat samozřejmě chvíli trvá. Jaká karta má pro vás optimální rychlost?
  • Do 10 MB/s – tuto rychlost přenosu mají levnější paměťové karty. Bez problémů si na nich lze pouštět HD videa (většinou od rychlosti přenosu kolem 4-6 MB/s) nebo hrát hry. 10 MB/s už by mělo zvládnout i Full HD videa.
  • Nad 10 MB/s – pokud se chcete dívat na 4K filmy, nahrávat videa v takovém rozlišení, uchovat fotky v nejvyšším rozlišení nebo zkrátka jen neradi čekáte, vyplatí se pořídit si mikro SD kartu vyšší třídy s rychlostí přenosu kolem 10-30 MB/s.

Jaké jsou SD karty?
Samotné SD karty se již příliš nepoužívají kvůli jejich malé úložné kapacitě. Používají se například do fotoaparátů nebo videokamer. Podobná situace je i u microSD karet.
  • Karta SDHC – jejich paměťové úložiště má 32 GB a jde o starší model.
  • Karta SDXC – pojme stovky GB dat, které dokáže rychle a efektivně přenášet.
  • Karta microSDHC – jejich kapacita je 4-32 GB, jde o dobrý doplněk k paměti mobilu nebo tabletu. Lze na něm ukládat fotky nebo krátká videa.
  • Karta microSDXC – má kapacitu od 64 GB až do několika TB. Vejde se na ni desítky filmů a obrovské množství fotek. Většina mobilů a tabletů podporuje microSD kartu jen do určitého počtu GB, tak se raději podívejte, abyste si nekoupili příliš velkou.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil