nahoru

Paměťové karty Kingston

Máte dobrou paměť? S tréninkem mozkových buněk vám bohužel nepomůžeme ale s pamětí v elektronice už ano. Respektive s hardwarovou pamětí pomohou konkrétně paměťové karty Kingston a jako jedni z mála na českém trhu, vám na ně poskytujeme doživotní záruky!

Jaké mají paměťové karty Kingston parametry?
Paměťové karty slouží ke zvětšení vašeho úložiště na mobilním telefonu. Firma Kingston vyrábí microSD s pamětí 16, 32, 64, 128, 256 a 512 GB.

  • 16-32 GB – rozšíří paměť mobilního telefonu, abyste v něm mohli mít všechny potřebné aplikace, hry, screenshoty či fotky. Rozšířená paměť navíc zajišťuje plynulejší chod telefonu,
  • 64-128 GB – je vhodná paměťová karta, pokud jste vášnivý fotograf nebo na mobil natáčíte videa. Díky této velké paměti si budete moci ukládat tisíce fotek a natáčet kvalitní videa.

Jak je to s přenosem dat?
Pokud chcete data z microSD paměťové karty převést do notebooku, budete potřebovat čtečku paměťových karet. Ta už je součástí balíčku spolu s paměťovou kartou Kingston. Do ní se zařízení vloží a je možné ho propojit s notebookem. Rychlost přenosu dat se udává v MB/s a paměťové karty Kingston mají velmi solidních 100 MB/s.
Jakou poskytujeme záruku?
Protože tomuto produktu opravdu věříme, rozhodli jsme se garantovat vám doživotní záruku.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil