nahoru

Nabíjecí adaptéry pro Samsung Galaxy A14 4G

Nabíjecí adaptéry jsou univerzální nabíječky, díky nimž můžete nabíjet svůj mobilní telefon, ale i některé tablety, fotoaparáty nebo notebooky. Nabíjecí adaptéry mají minimálně jeden USB konektor, do něhož je možné připojit kabel s libovolným zakončením, ať už jde o microUSB, USB-C nebo Lightning. Existují i speciální adaptéry, velmi oblíbený je cestovní adaptér s konektory i pro asijské země nebo anglosaský svět. Jaká specifika má a podle čeho se vybírá ten nejlepší nabíjecí adaptér?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Vstupy nabíjecího adaptéru

  • Nabíjecí adaptér s jedním vstupem – je klasicky používaný jako nabíječka pro mobilní telefon. Pokud máte v domácnosti mobily s různými konektory (klasicky microUSB a USB-C), bude vám stačit jediný nabíjecí adaptér, stačí na něm vyměnit kabely s USB zakončením.
  • Nabíjecí adaptér s více vstupy – pokud potřebujete dobíjet více zařízení současně, jde o ideální řešení. Veškerou energii bere z jedné zásuvky, takže zabírá méně místa. Zároveň však bude dobíjení více zařízení najednou o něco pomalejší. Nabíjecí adaptéry s více vstupy mají většinou kromě klasického USB i další porty jako USB-C a micro USB.

Speciální nabíjecí adaptéry
Kromě běžných nabíjecích adaptérů existuje i několik takových, které se používají ve specifických situacích.
  • Cestovní adaptér – v jeho balení nalezneme hned několik kabelových adaptérů, díky kterým budeme moci dobíjet zařízení i mimo Evropu. Většinou obsahuje adaptéry pro asijské země a Severní i Jižní Ameriku. Redukuje také jiné napětí v zásuvkách na takové, aby se vaše zařízení při nabíjení nepoškodilo.
  • Chytrý dobíjecí adaptér – má zpravidla 4 a více portů, lze na něm tedy dobíjet mnoho zařízení najednou. Mohlo by se ale stát, že notebook sebere veškerou energii telefonu, který se kvůli tomu nebude dobíjet. Chytrý adaptér ale dokáže proud mezi zařízení rovnoměrně rozložit, dobíjejí se tak všechny naráz.
  • Adaptér do auta – během jízdy se automaticky dobíjí autobaterie. Energii z ní by bylo škoda nevyužít, proto si pořiďte autonabíječku. Automobil vám tak během jízdy pomůže dobít váš telefon nebo powerbanku.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil