nahoru

Herní myši

Herní myši jsou určeny pro nadšené hráče počítačových her. Vyznačují se příjemností na dotek, speciálními tlačítky, vyšší odolností či specifickým designem a podsvícením. Důležitá je taky co nejkratší odezva a rychlost ovládání. Myš na hry může být drátová i bezdrátová, drátové obecně mají kratší odezvu, současná rychlost přenosu už však umožňuje bezdrátovým myší je překonávat. Herní myš však může sloužit i normálním uživatelům. Jaké další zvláštnosti má a jak se vybírá myš na hry?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Bohužel, podle vybraných filtrů jsme žádné zboží nenašli.

Filtry můžete upravit nebo úplně zrušit

Případně nám napište na fajnsmekri@f-mobil.cz nebo zavolejte na 731 000 147.
Rádi s výběrem pomůžeme.

Připojení herní myši
U herní myši je velmi důležitá co nejnižší rychlost odezvy, aby se dalo hrát na vysoké úrovni. A přenos signálu ovlivňuje právě způsob připojení myši.

  • Drátová herní myš – zaručuje velmi rychlý a konstantní přenos kliknutí. Bývá levnější než bezdrátová myš a není třeba v ní měnit baterky, protože se dobíjí přímo z počítače. V jejím používání vás ovšem bude limitovat kabel, který se může v nejnapínavějším momentu hry zamotat.
  • Bezdrátová myš – dokáže ovládat počítač na vzdálenost několika metrů. Fungují buď pomocí tužkových baterií, nebo se dobíjejí akumulátorem. Jejich odezva není tak rychlá jako u drátových myší. To by by mohl být u herní myši problém, proto ty nejlepší modely už stlačují svou odezvu ještě níže než běžné drátové myši. Bezdrátová herní myš se k počítači připojuje pomocí Bluetooth, případně Wi-Fi.

Další důležité atributy herní myši
  • Držení – herní myši se vyrábějí specializovaně pro praváky, leváky i univerzální. Tento prvek je důležitý hlavně pokud myš používáte hodně hodin denně nebo když chcete mačkat tlačítka na jejím boku.
  • Speciální tlačítka – herní myš má kromě běžných tlačítek a kolečko standardně několik na boku, které fungují jako nastavitelné klávesové zkratky. Jejich tip záleží na tom, jestli kupujete zařízení spíše pro akční hry, strategické nebo jiné.
  • Podsvícení – v podstatě všechny herní myši mají několik světel. Díky tomu lze snáze hrát ve tmě a také tento prvek výrazně zlepšuje design. Existuje jedno a vícebarevné podsvícení, v případě podsvícení RGB můžete vybírat z milionů barev na nasvícení.
  • Citlivost – určuje, jak rychle můžete myší pohybovat kurzorem na obrazovce. Počítá se v DPI, čím vyšší hodnota tím vyšší citlivost. Pro větší rychlost při hře se tedy vyplatí pořídit si herní myš s vysokým DPI.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil