nahoru

Elektrické koloběžky

Pokud vás nebaví cestovat po městě hromadnou dopravou nebo autem, je pro vás elektrokoloběžka ideální alternativa. Bez větší námahy vás elektrická koloběžka poháněná elektromotorem proveze po městě, aniž byste se museli tísnit v autobuse nebo čekat v koloně. S motorem je možné dosáhnout i vysoké rychlosti. Motor lze i vypnout a užít si trochu zdravého pohybu. Elektrokoloběžky také mohou být skládací a snadněji přenosné anebo pevné a odolnější. Podle čeho elektrické koloběžky vybírat?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

  Od:

  Do:

  Od:

  Do:

  Od:

  Do:

  Od:

  Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Pevná, nebo skládací elektrokoloběžka?
Dáváte přednost skladnějšímu přepravnímu prostředku nebo je pro vás důležitější odolnost?

 • Skládací elektrická koloběžka je díky své složitelnosti snadno přenosná a dá se jednoduše dopravit.
 • Pevná elektrická koloběžka je oproti skládací odolnější a o něco lehčí. Při zaparkování však zabírá více místa.

Důležité parametry elektrokoloběžek
 • Hmotnost – zde samozřejmě platí, že čím lehčí, tím lepší. Příliš odlehčené koloběžky zase mohou být náchylnější ke zničení.
 • Dojezdová vzdálenost – elektromotor samozřejmě nevydrží věčně. Proto si parametr dojezdu u elektrické koloběžky dobře prohlédněte. Většinou se pohybuje kolem 20-30 km, u kvalitnějších typů dojezd přesahuje 50 km.
 • Rychlost – s dojezdem též souvisí nejvyšší možná rychlost. Běžná rychlost se pohybuje okolo 25-35 km/h, „sporťáky“ mezi elektrokoloběžkami dokážou jet přes 50 km/h.
 • Design – pokud vám záleží i na vzhledu vašeho dopravního prostředku, vyberte si vaší oblíbenou barvu a styl designu řidítek.

Na jaký terén se chystáte?
Většina elektrokoloběžek je uzpůsobena pro jezdění ve městě. Najdeme však i stroje určené k výletům do přírody.
 • Pokud má vaše elektrická koloběžka plná kola, budete cítit každou nerovnost. To se v současné době řeší hlavně odpružením kol. Tento typ je vhodný na betonové povrchy.
 • Nafukovací kola oproti tomu vydrží více nerovností a méně komfortní povrchy. Je zde však riziko píchnutí pneumatiky a problémy s postupným ucházením vzduchu.
Doplňky k elektrokoloběžce
K elektrické koloběžce samozřejmě existuje celá řada vhodných doplňků. Pro větší komfort je tak možné si pořídit přední i zadní blatník nebo silikonový návlek na brzdy. Pro jízdu za šera či ve tmě jsou nutná světla vepředu i vzadu. Vyrábí se též speciální batoh na řidítka elektrokoloběžky, v němž je možné převážet menší náklad. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil