nahoru

Kdy se slaví Světový den her?

Kdo si hraje – však už to přísloví znáte... A o méně zlobení se rozhodla zasadit organizace International Toy Library Association. Ta na 28. 5. vyhlásila Světový den her. Poprvé se konal už před 21 lety, tedy v roce 1999.

Během něj by měly děti, ale koneckonců nejen ony, mít možnost si celý den prostě jenom hrát. Ať už holdují autíčkům, panenkám, deskovým nebo počítačovým hrám, mají se této milé činnosti věnovat.

Světový den her se však vztahuje i na starší. Jak dlouho už jste se nesešli s přáteli a něco si společně zahráli? Pokud marně lovíte v paměti, máte ideální příležitost to provést. Anebo si zahrát na své oblíbené konzoli a zapomenout na chvíli na okolní svět.

I my jsme se rozhodli s vámi Světový den her oslavit. Proto jsme pro vás připravili speciální slevu na gamepady! Pojďte s námi slavit stylově. Kupte si bezdrátový gamepad iPega s velkou 50% slevou nebo THRUSTMASTER gamepad pro lepší zážitek z hraní.

Není na co čekat, akce už trvá jen několik málo dní. Tak který gamepad jste si vybrali?

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil