nahoru

Kam jsem jenom dal ty klíče? Pomůže vám lokalizační čip!

Stává se vám často, že někde zapomenete klíče? Ušetřete si dlouhé vzpomínání, kdy jste je měli naposledy v ruce a pořiďte si lokalizační čip! Jak to přesně funguje?

Proč zapomínáme?

Proč vlastně někde zapomeneme klíče, když jde o tak důležitou věc? Je to proto, že braní si klíčů je velmi automatická věc jako zamykání dveří nebo rozsvěcení světel v autě. Mozek se soustředí na důležitější úkoly a tyto automatismy zatlačuje do pozadí. Pokud zrovna řešíte něco náročného, budete náchylnější k zapomínání. Takže nebojte se, nedostali jste sklerózu, spíš jenom máte hodně práce a mozek řeší důležitější věci.

Kde to je?

Kdo chce mít své klíče opravdu v bezpečí, stačí mu na jejich svazek přidat lokalizační čip. Ten si následně propojíte s vaším mobilním telefonem s Android nebo iOS. A když lokátor s klíči někde zapomenete, pomocí Bluetooth či GPS dokáže mobil velmi přesně určit jejich polohu.

Tu uvidíte v aplikaci na mapě, nebude tak problém si pro zapomenutou věc dojít. Chytrý hledač věcí vám je schopen ukázat místo většinou s přesností na jeden metr. Kdyby už náhodou nebyl předmět v dosahu Bluetooth, dá se najít i díky fikaně zabudovanému GPS.

Jak předejít zapomínání

U řady lokalizačních čipů je navíc možné nastavit speciální alarm. Když se třeba od svého svazku klíčů s mobilem vzdálíte více jak na deset metrů, začnou hlasitě pípat. V bytě se to moc nehodí, ale pokud se pohybujete někde venku, ušetří vám to řadu nepříjemností. A kdo zapomíná opravdu hodně, může si lokalizační čipy pořídit i na více různých věcí, všechny se pak dají přehledně spravovat v jedné funkční aplikaci.

Kolik vydrží lokalizátor?

Zařízení je uzpůsobeno tomu, aby bylo co nejúspornější. Proto vydrží řadu měsíců, baterie většinou dokáže vydržet celý rok. Často je možné si i vybrat z několika barev podle toho, jaká vám nejvíc ladí se svazkem klíčů.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil