nahoru

Jak ovládat elektroniku v zimě? Zkuste čepice se sluchátky a speciální rukavice

Po letních vedrech se už zase blíží doba, kdy bude třeba se pořádně obléct. Sychravé počasí má určitě také řadu výhod, jestli se však nikomu do něčeho fakt nechce, tak je to ovládání telefonu v teplotách pod nulou. Pro větší komfort proto byly vyvinuty rukavice na dotykový telefon a zimní čepice se sluchátky, abyste mohli poslouchat oblíbenou hudbu s hlavou v teple. Jak fungují a podle čeho je vybrat?

Teplo na hlavě a muzika v uších

Pokud rádi běháte nebo chodíte na dlouhé procházky, dost často si přitom poslechnete oblíbenou hudbu nebo zajímavý podcast. Pod čepicí jsou však běžná sluchátka nepraktická, různě pod ní překážejí a vám je z toho akorát zima na uši. Proto na trh dorazily speciální čepice, ve kterých jsou sluchátka již zabudována.

Vyberete si, zda zvolíte zabudovaná drátová nebo bluetooth sluchátka. Následně už je stačí propojit s telefonem a ony vám poskytnou hodiny nerušené zábavy. Bluetooth sluchátka vám vydrží 4-6 hodin, pak je nutné je dát do nabíječky, která je samozřejmě součástí balení. Uvidíte, že na jaře vám bude líto, že vůbec musíte tu novou fajnovou pokrývku hlavy zase sundat.

Konec zkřehlých prstů nejen v Čechách

Další skvělou vychytávkou jsou rukavice se speciálními vlákny, které slouží pro přesné ovládání displeje vašeho mobilu. Určitě to znáte. Potřebujete rychle na zastávce někomu odepsat, ale nechce se vám v mínus deseti sundavat rukavice. Proto existuje zvláštní typ s vodivými vlákny, díky nimž svůj smartphone ovládáte bez zkřehlých prstů. Navíc vám na displeji nezůstávají šmouhy od otisků prstů, displej bude stále lesklý jako zrcadlo. Ve finále jsou tak rukavice určené pro mobilní telefony 2v1.

Už to zimní počasí nezní tak špatně, co? S čepicí a rukavicemi vám zima rozhodně nebude ani při dlouhém psaní zpráv, protože ten vlak má už zase zpoždění...

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil