nahoru

Rukavice na dotykový displej

Rukavice na dotykový displej jsou určeny pro chladné zimní počasí. Díky nim můžete ovládat svůj dotykový telefon, aniž byste si museli rukavice sundavat. Předejdete tak zkřehlým prstům a díky speciálním vláknům rozdíl v ovládání prakticky nepoznáte. Rukavice na displej mívají také protiskluzové konečky prstů, abyste mohli ovládat mobil třeba i za chůze. Existují pánské, dámské i unisex rukavice na telefon. Jak se vybírají rukavice na dotykový displej a v čem tkví jejich výhoda?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Výhody rukavic

  • Rukavice na dotykový displej umožňují ovládání displeje telefonu či tabletu v tepelném komfortu. Díky vodivým vláknům si je nemusíte sundavat a přitom budete mobil ovládat stejně dobře jako bez nich. Možná i lépe, protože vás budou hřát a nedovolí zkřehlé prsty. A s nimi se mobilní telefon ovládá opravdu špatně.
  • Rukavice na dotykový displej navíc nezanechávají na displeji šmouhy od otisků prstů, displej tak bude čistší než v letních měsících. Budete se divit, o kolik bude náhle obraz jasnější a lepší.
  • Kvalitní rukavice na dotykový displej mají protiskluzové konečky prstů, aby vám telefon nevypadl z ruky za chůze.

Jak rukavice na dotykový displej vybrat?
U rukavic na dotykový displej neexistuje moc objektivních parametrů, se kterými bychom vám mohli poradit. Proto vám přinášíme aspoň několik tipů pro co nejlepší výběr.
  • Některé rukavice jsou označeny přímo jako pánské či dámské. Další možností jsou unisex rukavice.
  • Rukavice jsou pletené, pogumované, jednobarevné, hrající barvami, s různorodými vzory. Tady už si vyberte takové, jaké se vám nejvíce líbí a ladí k vašemu outfitu. 
Vodivá vlákna nejsou běžně na všech prstech. Standardně je najdeme na palci a ukazováčku, některé rukavice mají vodivý i prostředníček. Zde zvolte podle vašich preferencí při ovládání dotykové obrazovky.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil