nahoru

Jak nastavit flip pouzdro?

Flipová pouzdra na mobil jsou jedním z oblíbených typů ochrany vašeho telefonu. Jeho hlavní výhodou je, že díky přední straně neochraňuje pouze zadní stranu, ale i displej. Zaručuje tím pádem telefon bez poskvrnky. Málokdo se ale setkal z takzvanými chytrými LED flipovými pouzdry – i když bezpečně zakrývají obrazovku, umí vám ukázat čas či číslo volajícího. V tomto článku vás s těmito kryty seznámíme a ukážeme vám, jak toto pouzdro spárovat s vaším mobilem.

Chytrý kryt k chytrému telefonu?

Mohlo by se to zdát jako zbytečnost, ale slyšeli jste už o výhodách LED flipových krytů? Kromě praktického úložného prostoru na karty v přední straně krytu, který znáte u jiných krytů, se u LED krytů můžete těšit z praktického řešení notifikací. Drobnou nevýhodou klasických flipových krytů je nutnost telefon neustále otevírat, abychom zjistili, zda nemáme zmeškaný hovor, nebo kolik je zrovna hodin. To u LED krytů odpadá díky světelným notifikacím, které se objeví přímo na přední straně krytu. Takto budete vždy snadno vědět kolik je hodin, kdo vám volá či píše, nebo kolik minut zbývá do konce časovače. 
Kromě toho můžete jednoduchým otevřením či zavřením knížkového pouzdra přijímat či odmítat hovory, nebo telefon zamknout nebo odemknout.
Některé LED kryty nabízí i speciální antimikrobiální povrchovou úpravu, takže si můžete být jistí, že je váš telefon vždy hygienicky čistý. K dokonalému dočištění však můžete využít například i speciální UV sterilizéry. 
Nutné je však zmínit případné nevýhody pouzder s otevíráním do boku. Z důvodu jejich konstrukce a plastovému skeletu vždy nemusí telefon ochránit dokonale – při pádu z výšky na tvrdý povrch nedokáže pohltit náraz, ale dopad je přenášen do samotného zařízení. Zároveň kvůli konstrukci chrání především levou stranu mobilu a jeho rohy.

Jak nastavit flip pouzdro Samsung

Nastavit chytré LED pouzdro je velmi snadné. Pokud máte telefon značky Samsung, budete mít hotovo dřív, než řeknete FLIP!

 1. Svůj chytrý S-View kryt umístěte na telefon
 2. V telefonu přejděte do Nastavení
 3. Vyberte kolonku Doplňky
 4. Podle typu vašeho pouzdra se zobrazí možnosti. Povolte pouzdru spárování s telefonem.
 5. Gratulujeme! Váš telefon je s krytem spárovaný.

Jak nastavit flip pouzdro Huaweihttps://www.f-mobil.cz/page/prodejny

Proces spárování krytu s telefonem Huawei se trochu liší od principu Samsungu, je to ale stejně snadné!

 1. Svůj chytrý kryt umístěte na telefon
 2. V telefonu přejděte do Nastavení
 3. Vyberte kolonku Funkce pro usnadnění přístupu
 4. Vyberte Chytrý kryt a umožněte spárování chytrého krytu
 5. Gratulujeme! Váš telefon je s krytem spárovaný.

Jak nastavit flip pouzdro Xiaomi

Spárování vašeho Xiaomi telefonu s chytrým LED pouzdrem se opět principem liší, je to ale neméně snadné.

 1. Svůj chytrý kryt umístěte na telefon
 2. V telefonu přejděte do Nastavení
 3. Vyberte kolonku Always-on displej a uzamčená obrazovka
 4. Vyberte Chytrý kryt a umožněte spárování chytrého krytu
 5. Gratulujeme! Váš telefon je s krytem spárovaný.

F jako Flip!

Nalákal vás tento výčet výhod chytrých LED krytů na telefon? Nejen, že zapůsobíte na přátele, ale dopřejete si také užitečný kus moderní technologie. Poraďte se s našimi fajnšmekry v prodejnách F-mobilu, kde si ho můžete i vyzkoušet, případně si ho rovnou objednejte na našem e-shopu a vyberte ten správný kryt pro sebe.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil