nahoru

Huawei Watch

Chytré hodinky Huawei mají podobnou výhodu jako telefony stejné značky – dobrá kvalita za nízkou cenu. Huawei Watch vyrábějí jak modely do města tak výdržné sportovní modely pro outdoorové aktivity. Mezi nejznámější řady patří GT Classic nebo GT Sport. Dočkáte se tak klasického propojení se smartphonem, přijímání hovorů, zobrazení notifikací, měření tepu nebo trasy. Dceřinnou společností je Honor, můžete si tedy pořídit i chytré hodinky Honor. Jak vybrat ty správné smartwatch Huawei?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Modely Huawei Watch
Pojďme si představit několik zajímavých modelů, které Huawei nabízí s nízkými cenovkami maximálně do 6 tisíc Kč.

  • Huawei Watch GT Classic – vám výrazně pomohou se zlepšením životosprávy. Mají inteligentní měřič spánku, snímač tepu, tlaku a také okolního světla, podle nějž přizpůsobují svůj jas. Rám displeje je keramický, chrání ho plášť z nerezové oceli a speciální povlak DLC, který je díky diamantové příměsi neskutečně tvrdý.
  • Huawei Watch GT 2 – jsou ideální do společnosti i pro rekreační sportovce. Kožený řemínek a 3D sklo zajišťují solidní design. Do Bluetooth sluchátek si z hodinek můžete pustit hudbu, je v nich také zabudovaný snímač srdečního tepu a GPS. Hodinky vydrží nabité při běžném používání přibližně týden, při zapnuté GPS kolem 30 hodin.
  • Huawei Watch GT Sport – z názvu již je jasné poznat, že jde o záležitost především pro sportovce. Smartwatch Huawei mají funkci osobního trenéra, která vám pomůže sestavit cvičení přesně pro vás. Má několik outdoorových i indoorových módů, dokáže rozpoznat desítky různých cviků. Pro sportovce je podstatný i kvalitní spánek, ohledně něhož dostanete od hodinek tipy na to, jak spát lépe.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil