nahoru

Hračky

Pokud hledáte vhodný dárek na Vánoce, narozeniny nebo svátek pro děti, jsou hračky vždy tím nejlepším řešením. Existuje však řada hraček, které dokážou potěšit i dospělé. Takže ať už pořizujete fidget spinner nebo auto na dálkové ovládání, určitě tím sobě nebo někomu jinému uděláte radost. Velmi zajímavý je také robot s umělou inteligencí, kterého je možné si upravovat podle svého. Navíc dokáže reagovat na vizuální a auditivní podněty. Jaké všechny hračky najdete v nabídce?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Bohužel, podle vybraných filtrů jsme žádné zboží nenašli.

Filtry můžete upravit nebo úplně zrušit

Případně nám napište na fajnsmekri@f-mobil.cz nebo zavolejte na 731 000 147.
Rádi s výběrem pomůžeme.

Fidget spinner
Tato původně antistresová pomůcka se v posledních letech stala velmi populární hračkou. Je ideální pro odreagování a zbavení se přebytku stresu. Fidget spinner je navíc možné použít pro celou řadu zajímavých triků, které vaše děti spolehlivě zabaví.

  • Fidget spinner je většinou tvořen z plastu, existují však i modely k oceli či dalších drahých kovů.
  • Střed, za který se fidget spinner drží, má nejčastěji tvar kruhu. Najdeme však i spinnery s čtvercovým nebo trojúhelníkovým středem.
  • Fidget spinnery existují ve všech možných barevných provedeních, časté jsou i kombinace více barev.
  • Většina fidget spinnerů má tři otočná ramena, v nabídce však najdete i speciální model se dvěma.

Elektrická vozítka
  • Auto na dálkové ovládání dokáže potěšit děti i dospělé. Některá vozidla jsou určena jen pro jezdění po pokoji, jiná můžete klidně vzít do terénu a ovládat na desítky metrů. Záleží na výkonu motoru, odolnosti auta na dálkové ovládání nebo kvalitě spojení automobilu s ovladačem.
  • Robot s umělou inteligencí je ideálním dárkem pro technologické nadšence. Na robotovi si mohou vyzkoušet řadu ovladatelných komponent, sestavit si jej podle svého nebo zkoušet ovládání na dálku. Inteligentní robot navíc může reagovat i na zvukové nebo vizuální podněty, pomocí nichž je ho možné též ovládat.
Vhodně vybraná hračka zkrátka potěší v každém věku. Vhodná je hračka jako dárek na Vánoce, narozeniny, svátek, výročí... Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Hračky - vyberte si z kategorií

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil