nahoru

Férový Black Friday!

U nás na Black Friday nenarazíte na fiktivní slevy, tak jak je to v Čechách zvykem. Akční nabídku na černý pátek nastavujeme férově, bez uměle navyšovaných cen! Na tento fenomenální den si pro Vás připravujeme každým rokem stovky zlevněných položek od mobilních telefonů, chytrých hodinek, gamepadů, ale i pouzder a krytů na mobil o které můžete zpestřit svoji módní kolekci, nebo tvrzená skla, nabíječky na mobil, držáky do auta a mnoho dalšího…
Ale vrátíme se zpět na začátek jak vlastně Black Friday vznikl dne 27.listopadu? Tento den se zrodil s největší pravděpodobností z nepříznivých událostí v automobilové dopravě. V USA v letech 1961 ve Filadelfii praskali silnice ve švech a to konkrétně den po té, co se slavil tradiční svátek Díkůvzdání.

Až po dvaceti letech se tento termín posunul dál v tom slova smyslu, kdy se obchodníci dostávali z „červených čísel“ na „černá čísla“.
v roce 2005 se stal z tohoto dne, obrovský marketingový nástroj pro obchodníky, kteří lákali zákazníky na velké slevy. V předvánočním období to byla trefa do černého a z tohoto dne se stal celosvětový fenomén v podobě marketingového taháku na lákavé slevy a výprodeje.
Tento den je ve skutečnosti černým a to především z negativního ekologického dopadu pro naší planetu. Jsou firmy, které se distancují například z důvodu posílení nezávislých výrobců, ale stále více firem výtěžek z akce věnuje ekologickým organizacím, jiné zase zisky věnují na výsadbu stromů, nebo na čištění pláží od všude přítomných plastů. Tento trend je na vzestupu a příznivci této myšlenky se snaží chovat udržitelně vůči přírodě, které si stále tak málo vážíme. My jsme ještě příliš malé figurky na tomto velkém tržním poli a jdeme zatím bohužel s davem. Náš cíl je chovat se udržitelně, tak nám držte palce ať tohoto cíle společně příští rok dosáhneme!

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil