nahoru

USB flash disky Sandisk

USB flash disky Sandisk slouží k uchování a zálohování dat. Flashky Sandisk se hodí i k velmi rychlému přenosu dat mezi jednotlivými zařízeními. Flash disky Sandisk se liší především velikostí úložiště. Běžně nabízejí paměť 16 GB, které se hodí na zálohu důležitých pracovních nebo osobních dokumentů. Největší kapacitu má flashka Sandisk 256 GB, jež je hlavně pro uchování fotografií a filmů. U některých se dají i citlivá data uzamknout kódem. Jak správně vybrat mezi USB flash disky Sandisk?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Paměť flashky Sandisk

  • 16 GB a méně – flash disky Sandisk se standardně vyrábějí s kapacitou minimálně 16 GB. Tato paměť stačí pro zálohování pracovních nebo jiných důležitých dokumentů, o něž nechcete přijít. Vejdou se na ně i fotky, prezentace, případně videa.
  • 32-64 GB – je střední cesta po flashky, na níž už se vejde několik filmů, případně rozsáhlejší rodinná fotoalba. Hodí se i pro přenos počítačových her nebo playlist s tisíci písničkami. Takový flash disk se dá propojit třeba s reproduktorem, který bude písně rovnou přehrávat.
  • 128 a více GB – už se hodí pro menší soukromou filmotéka, na takové flashky se vejdou desítky až stovky filmů. V naší nabídce najdete největší USB flash disky Sandisk o velikosti 256 GB.
Další důležité funkce flash disku Sandisk
  • Rozhraní – se standardně připojuje přes Bluetooth, většinou novou verzi 3.0 nebo 3.1. Obecně platí, že čím vyšší číselná hodnota, tím rychlejší je zápis dat. Existují však i typy pro mobilní telefony s koncovkou microUSB, USB-C nebo Lightning.
  • Zabezpečení – v nabídce se dá najít i USB flash disk Sandisk s kódováním. V takovém případě se dají data otevřít až po zadání příslušného kódu, hodí se tedy pro úschovu velmi citlivých dat.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil