nahoru

Tvrzená skla pro Xiaomi Mi 10 Lite

Tvrzená skla slouží k ochraně vašeho displeje před vrypy a škrábanci. Tvrzené sklo dokáže zabránit i vrypům od klíčů, aplikuje se mnohem jednodušeji než ochranná fólie. Vydrží také pády a nárazy, které by normálně displej poškodily. Tvrzené sklo na mobil zároveň nezkresluje obraz na displeji, měl by zůstat stejně citlivý jako předtím. Jeho výměna je levnější než kdybyste museli měnit celý nový displej, tato malá investice se rozhodně vyplatí. Podle čeho vybírat tvrzené sklo?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jak vybrat tvrzené sklo?

  • Velikost tvrzeného skla samozřejmě musí odpovídat rozměrům displeje. Nejjednodušší tedy je vybrat si tvrzené sklo přesně pro váš typ telefonu. U nás seženete tvrzená skla pro všechny modely mobilů Huawei, Samsung, Apple, Xiaomi a mnohých dalších.
  • Tloušťka tvrzeného skla je důležitým parametrem kvůli tomu, aby displej zůstal pro ovládání co nejvíce citlivý. Běžná tvrzená skla mají tloušťku 0,2-0,4 mm.
  • Tvrdost určuje, kolik toho tvrzené sklo vydrží. Výrobci standardizovali tvrdost skel podle výrobců grafitových tužek. Nejtvrdší skla tedy mají označení 9H. To značí velmi kvalitní tvrzené sklo, které odolá i noži. Pořád dobré sklo 7H dokáže zabránit běžnému poškrábání a vrypům.
  • Zakřivení telefonu je velmi populární u novějších dotykových telefonů. Tomu se musí přizpůsobit i ochranná skla. V nabídce tedy najdete rovná 2D, polozakřivená 2,5D to znamená ,že mají zaoblené své hrany a jsou na displeji méně vidět i zakřivená 3D skla, také “fullface”. Tato skla chrání celý váš displej, pokud máte zakřivené hrany. 
  • Některá skla mají  oleofóbní úpravou (tzn. odpuzuje látky olejovitého charakteru a mastnotu).
  • U lepicí vrstvy existují dvě varianty. “Fullglue” je lepící vrstva skla po celé ploše tvrzeného skla. Druhá varianta mívá lepící vrstvu pouze po obvodě tvrzeného skla. Používá se pouze u 3D skel. Výhodou je, že pod sklem nevzniknou bubliny.

Jaký je rozdíl mezi tvrzeným sklem a ochrannou fólií?
Ochranná fólie oproti tvrzenému sklu vydrží přeci jen o něco méně, její tvrdost se pohybuje mezi 2-3H. Proto taky tvrzené sklo nabízí mnohonásobně vyšší ochranu. Díky tomu, že se sklo kupuje na konkrétní model, nezkresluje obraz a lépe se i prsty ovládá. Jeho aplikace je mnohem jednodušší, není třeba o ni žádat na prodejnách. S aplikací fólie i tvrzeného skla vám samozřejmě rádi pomůžeme na všech našich prodejnách.
Jak se starat o tvrzené sklo?
O tvrzené sklo byste se měli starat podobně jako o displej telefonu. Používat tedy na něj čisticí hadřík, který bývá součástí balení. Může se stát, že se částečky prachu dostanou pod ochranné sklo. V takovém případě oceníte samolepku na odstranění prachu, s níž se problému rychle zbavíte. Tvrzená  skla nemají rády vodu a častý přechod teplot. Poté se mohou začít odlepovat. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil