nahoru

Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

Telefon pochází z oficiální CZ a SK distribuce

27 999 Kč 23 990 Kč 19 826 Kč bez DPH

Mrzí nás to, ale zboží je vyprodané.

Dejte mi vědět, až bude zboží dostupné

13

Zkušení specialisté
máme více než 13 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Příslušenství k Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá (79)

Pouzdra a obaly (18)

Tvrzená skla (5)

Ochranné fólie (2)

Náhradní díly (5)

Nabíječky (1)

Kabely (5)

Držáky do auta (5)

Powerbanky (7)

Handsfree (5)

Sluchátka (10)

Reproduktory (3)

Selfie tyče (5)

Chytré náramky (2)

Dárkové poukazy (3)

Ostatní (3)

Popis produktu

Pořizuj fotografie a videa, kdykoliv chceš se čtverným Ultra Vision Leica fotoaparátem. Způsob převrat ve svých zkušenostech s rychlostí a výkonem se špičkovou čipovou sadou Kirin 990 5G. Inovativní design potěší tvé estetické cítění a přinese ergonomický komfort.

Huawei P40 Pro

Quad-Curve Overflow displej je inspirovaný krásou a formou tekoucí vody a je inovovaný tak, aby na všech krajích odstranil bariéry vidění a představivosti. S 90 Hz obnovovací frekvencí si vychutnáš pohlcující obsah. Prostřední rám a ochranné kulaté rohy zvyšují harmonický pocit vzbuzovaný vzhledem přístroje i hmatovými vjemy.

Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

Přisvoj si eleganci

Huawei P40 Pro odráží čistotu přírody a přijímá její tóny ve svých barevných provedeních Ice White, Black a Silver Frost. Matný povrch zdůrazňuje nadpozemskou hloubku a odhaluje eleganci v každém odstínu.

Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

Prozkoumej svět, vytvoř příběhy

Prozkoumávání života a vytváření příběhů nikdy nekončí. Penta/Quad/Triple Ultra Vision fotoaparát Leica je sjednocený systém, na který se můžeš spolehnout. Vytvoří dokonalý snímek ve dne i v noci a nezáleží, jestli je objekt tvého zájmu blízko, či daleko. Snadno zachytíš to, co vidíš a vyjádříš své pocity.


Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

40 Mpx širokoúhlý Cine objektiv

Videokamera Cinematic s několika funkcemi.

 • 1/1.54 palcový snímač
 • 4K video za nízkého osvětlení
 • Video s teleobjektivem
 • Ultra zpomalené video
 • Časosběrné video

50 Mpx hlavní SuperSensing fotoaparát

Vnes do svých fotografií více světla a zobraz jasné detaily.

 • 1/1.28 palcový Ultra Vision snímač
 • Soubor barev RYYB
 • Automatické zaostřování Octa PD

12 Mpx teleobjektiv

Překonej vzdálenost a získej nevídané detaily.

 • Optický zoom 5x
 • Hybridní zoom 10x
 • Max. zoom 50x

Fotoaparát s technologií 3D Depth Sensing

Detekce hloubky v reálném čase

Celý den, celá scéna a skvělé rozlišení

Telefon nabízí špičkový snímač o rozměrech 1/1.28 palců s vysokou pixelovou velikostí 2.44 µm. Barevný filtr RYYB navíc pouští obrovské množství světla, přináší velký dynamický rozsah a redukuje podíl šumu.

Hlavní 50 Mpx fotoaparát podporuje sloučení 4 pixelů v 1 a automatické zaostření Octa PD a přináší úžasný jas a přesné detaily bez ohledu na scénu a světelné podmínky.

Huawei XD Fusion Engine využívá vylepšený procesor pro zpracování obrazu a NPU a dokáže rychle zpracovat ohromné množství informací, mimořádně vylepšit jas na úrovni pixelu každého snímku ve dne i v noci.

Každá malá část vypráví jiný velký příběh

S hlavním 50 Mpx fotoaparátem zachytíš fotografii stejně jako tvůj pohled, nevynecháš jediný úžasný detail. Vyber si jakoukoliv část ze snímku, zvětši ji a získej další skvělý záběr s bohatou strukturou a barevností.

Jasné snímky i s malým množstvím světla

Díky senzoru Huawei Ultra Vision zachytíš i ve tmě úsměv, oblíbené šaty a noční panoramata, fotografie budou skvěle osvětlené, ostré a s nízkým šumem.

Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

Dál než tvoje oko dohlédne

Konstrukce periskopu SuperZoom vkládá do kompaktního těla několik čoček. Proto jasně uvidíš nejen věci, které jsou přímo před tvým zrakem, ale i to co je skryto mimo tvé zorné pole. Inovativní snímač RYYB přináší skvělou jasnost i při nízkém osvětlení. A vylepšený AIS plus OIS zajišťuje bezkonkurenční výkon přiblížení až do 50x.

Profesionální portrét s AI

Hlavní fotoaparát Ultra Vision Huawei P40 Pro a senzor barevné teploty s AI zobrazí barvy o 45 % lépe, navíc dokáží přesně analyzovat a segmentovat prostředí a osoby. Vylepšené pixely přináší do fotografie více světla, přirozenou barvu a ostré detaily. Zachyť kvalitní portrét kdykoliv a kdekoliv.

Vypadáš skvěle

Nový vylepšený přední 32 Mpx fotoaparát o vysokém rozlišení s automatickým zaostřováním úzce spolupracuje s fotoaparátem s hloubkou IR a vytvoří skvělé selfie s přirozenými bokeh efekty. Inteligentní optimalizace osvětlení, barvy kůže a detailů textury je přesnější. Pořizuj si selfie s radostí.

Zaostři své jasné oči.

I malé množství světla stačí k zobrazení čistých a přirozených barev.

Multi zaostření a korekce zkreslení přispívají k tomu, že se skupinovou fotografií budou všichni spokojeni.

Umělá intelitence tě okouzlí

AI algoritmus detekce pohybu rozpoznává postoje a výrazy. Pořídí několik 4K pohyblivých obrázků za přibližně 1,7 sekund. Funkce úprav v Galerii doporučí 1-3 záběry s nejlepším pohybem.

Snímek Huawei Golden Snap Odstranění kolemjdoucích s AI

Nech umělou inteligenci odebrat kolemjdoucí ze záběru tím, že zkombinuje několik záběrů do jednoho. Pozadí tvého záběru bude čisté a zaostření vynikne.

Snímek Huawei Golden Snap Odstranění odrazu s AI

Nenech odraz světla zničit dobrou fotografii. Přejdi do Galerie, umělá inteligence ti pomůže s úpravou a odstraní konkrétní vrstvu.

Seznam se s neviděnými detaily

Není třeba přibližovat se k objektu. Vše si přiblížíš ve vysokém rozlišení, s ostrými obrysy a přesnou barvou. Prohlédni si kytaru svého oblíbeného zpěváka, přibliž si text výstražné značky na druhé straně řeky a slzy radosti na tváři sportovce. Všechny detaily stojí za to vidět.

Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

Vyprávěj příběhy

Profesionální širokoúhlá 40 Mpx kinematografická kamera s inovativním snímačem RYYB ti umožní popustit uzdu tvořivosti při vytváření filmových videí. S filmovými funkcemi nahraješ videa ve vysokém 4K rozlišení pomocí zadních i předních kamer, zaznamenáš nejlepší okamžiky i klid života, nebo zoomem vstoupíš do větší vzdálenosti. Vyprávěj příběhy různými způsoby.

Nezapomeň na nádhernou noc, zachyť svůj příběh

Nahrávej vysoce kvalitní videa za jakéhokoli osvětlení. Ať už natáčíš noční život, nebo pozoruješ děti při hře na pláži při západu slunce, každý příběh bude vypadat stejně jako ve skutečnosti. Díky citlivosti až do ISO 51200 vždy zachytíš příběh jasně.

Klepou se ti ruce? Žádný problém

Přidrž telefon. Přibliž scénu zoomem. Díky zcela novým AIS a OIS Huawei zachytíš každý příběh i na dálku s vysokou jasností a stabilitou.

Poslouchej to, co tě zajímá

Ať už lidé kolem mluví, či zpívají, vyber si, co tě zajímá. Zoomem si přibliž, co chceš slyšet a to pak uslyšíš nahlas.

Od selfie po velfie

Nahraj jasná selfie videa na přední kameru s funkcí 4K. Začni svůj 4K vlog a sdílej své každodenní příběhy.

Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

Využij každý okamžik

Staň se kouzelníkem, zpomal čas a vychutnej si každý vzácný okamžik díky ultra zpomalenému záběru s rychlostí snímků 7680 fps.

Zachyť podstatu času

Podporuje nahrávání 4K a ultra široký úhel, s funkcí profesionálního časosběrného videa vytvoříš vzpomínku na každý okamžik během několika sekund.

Jeden příběh, dvojí pohled

Dvě zadní kamery spolupracují a umožňují ti v jednu chvíli sledovat celou scénu i centrální část. Podívej se na příběh z různých perspektiv pomocí Huawei Dual-View videa.

Jedinečný výkon pro skutečný zážitek

Osvoj si ultra vysokou rychlost díky první integrované čipové sadě na světě 5G SoC, Kirin 990 5G.

Díky technologii 7nm+ EUV a inovativní architektuře CPU dosahuje Huawei P40 Pro vysoké účinnosti a plynulosti systému.

Nech se okouzlit vynikajícím výkonem grafiky GPU Mali-G76 MC16, nepřekonatelným zpracováním obrazu s vylepšeným ISP a pokročilou schopností AI v NPU se dvěma jádry.

Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

Hraní, které tě pohltí

Vylepšený modul zpracování obrazu inteligentně optimalizuje obrazové rámce, aby zajistil vysokou plynulost při menší spotřebě energie.

Na senzačním displeji s frekvencí 90 Hz uvidíš skutečný rozdíl při hraní hry s frekvencí obnovy obrazu 90 fps. Nyní je plynulejší a stabilnější a většinu času zůstává ve stavu High-frame.

Nedělej si starosti s přehříváním, jedinečný systém SuperCool s 3D grafenovým filmem je spojen s ultra tenkým VC pro efektivní odvádění tepla.

Živé 4K vysílání

Ultra vysoká síťová rychlost a nízká doba zpoždění znamenají, že si můžeš do maximální míry užívat jasné a plynulé 4K živé vysílání.

Duální SIM plus e-SIM

Podle svých potřeb si vyber libovolné dva ze tří kanálů. Současně pracuj na síti a volej.

Wi-Fi 6 Plus

Pomocí technologie dynamické úzké šířky pásma pronikají telefony vybavené Wi-Fi 6 Plus lépe stěnami a podlahami. S podporou šířky pásma 160 MHz přináší optimální rychlost dosahující až 2.4 Gb/s.


Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

Síťová kompatibilita

Díky podpoře 2G/3G/4G/5G, síťových architektur NA&NSA a většiny mainstreamových frekvencí můžeš cestovat kolem světa.

Užij si každý nezapomenutelný den

Inovativní architektura CPU přináší vysoce výkonnou účinnost. AI algoritmus pro rozdělení energie přináší lepší využití 4200 mAh baterie a poskytuje skvělý výkon a delší provozní dobu.

40 W Huawei SuperCharge

Dej si pauzu na kávu. Jakmile budeš chtít pokračovat, telefon bude plně nabitý.

Bezdrátová varianta 27 W Huawei SuperCharge

Užij si rychlý, bezpečný a snadný způsob nabíjení. Vezmi si telefon, kdykoliv ho potřebuješ.

Bezdrátová nabíječka do auta 27W Huawei SuperCharge

Snadné a rychlé nabíjení během jízdy. Využij svůj čas lépe.

Reverzní bezdrátové nabíjení

Přibliž se a sdílej energii

Silná ochrana na každém kroku IP68

Konstruováno pro svobodné duše. Poskytuje ochranu před náhlými dešťovými kapkami nebo náhodnými stříkanci, pociť volnost a vydej se za dobrodružstvím. Je načase popustit uzdu své energii a kreativitě.


Tvoje tvář je tvým heslem

Funkce odemknutí obličejem přesně rozpozná rysy tvého obličeje a umožní odemknout obrazovku, nebo přistoupit k soukromým aplikacím. Bez ohledu na to, zda je kolem světlo, nebo tma, ověření je rychlé a spolehlivé.

Ověření dotykem

Vždy, když zvedneš telefon, můžeš ho současně odemknout pomocí otisku prstu na zvětšeném senzoru. Je to nejpřirozenější, nejpřesnější a velice rychlé ověření.

Zná tě a ochrání tě

Přední senzor gest a dvojitý NPU společně rozpoznávají gesta tvých rukou a pomáhají posouvat obrazovku, nebo pořídit snímek obrazovky i bez jediného dotyku telefonu. Jakmile zjistí, že se do tvého telefonu dívá někdo jiný, bude zobrazovat soukromá oznámení bez podrobností a ochrání tak tvé soukromí.


Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

Duální metoda, celková ochrana

Samostatný TEE OS je určen pouze pro citlivé operace. Mikrojádro tohoto systému získalo certifikát CC EAL 5+, což je nejlepší bezpečnostní certifikát ve své třídě. Implementována je také zabezpečená čipová sada úložiště k uchovávání důvěrných informací. A k tomu další bezpečnostní funkce, EMUI 10 poskytuje komplexní ochranu.

Dobře střežené aplikace

Abychom zajistili bezpečnost každé aplikace spouštěné v galerii Huawei AppGallery, zřídili jsme komplexní systém od začátku až do konce, který zahrnuje ověření identity vývojáře, 4vrstvou detekci bezpečnosti, stahování/instalaci prvků ochrany a obranu v době běhu.

Bezstarostný život s umělou inteligencí

Huawei MeeTime i při nízkém osvětlení nebo slabé síti zajistí stabilní zvuk a video s vysokým rozlišením na ostatních zařízeních Huawei. Navíc máš možnost sdílet obrazovku a pomoci své rodině nebo přátelům vyřešit problémy s jejich telefonem tím, že jim ukážeš přesný postup. Díky spolupráci s hardwarem třetí strany, jako je 360° fotoaparát nebo drony, si můžeš užít zábavné telefonáty, produktivní schůzky a nekonečnou zábavu.

Spolupráce přes více obrazovek

Nyní můžeš kromě pouhého sloučení rozhraní telefonu do přenosného počítače využít aplikace, které máš v notebooku k otevírání a úpravu souborů v telefonu, můžeš také přímo telefonovat prostřednictvím reproduktorů, mikrofonu a fotoaparátu ve svém notebooku. Software i hardware se spojují v jedno.


Snadné sdílení

Není potřeba žádný kabel, internetová data ani instalace žádné aplikace, stačí vybrat Huawei Share a snadno zahájíš rychlý přenos souborů nebo fotografií mezi telefonem a dalšími Huawei zařízením, nebo tiskárnou třetí strany. Stačí pouhé klepnutí a reproduktor bude pokračovat v přehrávání hudby z telefonu, nebo se připojí k Wi-Fi ze směrovače.

Ahoj Celie

Seznam se s Celií. Rozumí tvým hlasovým příkazům a pomůže ti při telefonování, nastavení událostí v kalendáři, odpovídání na zprávy, přehrávání hudby nebo kontrole počasí. Využívá schopnosti umělé inteligence, může vidět věci kolem tebe, identifikovat rostliny, překládat jídelní lístky a počítat kalorie ve tvém jídle.

Jednoduché zkratky pro rozdělená rozhraní

Stačí potáhnout prstem z pravé strany a najdeš zástupce aplikací přímo pro tebe. Pokud dostaneš zprávu, stačí na ni kliknout a odpovědět v plovoucím malém okně bez přepnutí aplikací.

Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá


Huawei P40 Pro 8GB/256GB černá

Všechna zařízení, jeden ovládací panel

Stačí potáhnout prstem z levé dolní strany a aktivuješ ovládací panel k řízení všech chytrých zařízení v okolí. Můžeš například přímo vysílat obrazovku telefonu, začít spolupráci přes více obrazovek nebo zapnout reproduktory. 

Obsah balení

 • Telefon (včetně baterie)
 • sluchátka USB typu C
 • Nabíječka
 • Kabel USB typu C
 • Vysouvací nástroj
 • Rychlý návod
 • Záruční list

Diskuze k produktu (0)

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky

Položit dotaz

Hodnocení (0)

Zatím nehodnocen

  Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří zboží zakoupili. Pokud jste zboží zakoupili a chcete jej hodnotit, přihlaste se do svého účtu a v detailu účtu naleznete zboží dostupné pro hodnocení. Přihlásit se

  Operační systém

  Operační systémAndroid

  Foto a video

  Počet objektivů zadního fotoaparátu4
  Rozlišení hlavního fotoaparátu50Mpx
  Světelnost hlavního fotoaparátuf/1.9
  Počet objektivů selfie fotoaparátu2
  Rozlišení selfie fotoaparátu32Mpx
  Světelnost selfie fotoaparátuf/2.2
  Optický zoomAno
  Blesk (přisvětlovací dioda)Ano
  Rozlišení videa4K

  Procesor

  Počet jader8x
  Rychlost procesoru2860MHz

  Displej

  Úhlopříčka displeje6.6"
  Rozlišení displeje2640x1200px

  Použití a konstrukce

  Použití telefonuDotykové mobily
  Použití telefonuDual SIM telefony
  Použití telefonuOdolné mobily
  Použití telefonuMobily s 4G LTE
  Konstrukce telefonuDotykový

  Úložiště

  Paměť RAM8GB
  Vnitřní úložiště256GB
  Podpora paměťových karetNano Memory
  Paměťová karta max256GB

  Připojení

  WIFI (WLAN)Ano
  BluetoothAno
  GPS modulAno
  MP3 přehrávačAno
  Rádio FMNe
  MMSAno
  NFCAno
  Internet v mobilu5G

  Baterie a váha

  Rozměry158.2x72.6x9mm
  Hmotnost209g
  Kapacita baterie4200mAh
  RychlonabíjeníAno
  Bezdrátové nabíjeníAno

  Záruka

  Česká a slovenská distribuceAno
  Záruka24 měsíců přímo od výrobce

  Ostatní

  Datový / napájecí konektorUSB-C
  Sluchátkový konektorUSB-C
  Typ SIM karty2x nano
  Čtečka otisků prstůAno
  Rozpoznání obličejeAno
  SOS tlačítkoNe

  Odolnost

  Odolnost proti páduNe
  Odolnost proti prachuAno
  Odolnost proti voděAno
  Certifikace odolnostiIP68

  Na otázky odpovídá náš tým fajnšmekrů

  13

  Zkušení specialisté
  máme více než 13 let zkušeností

  Autorizovaný prodejce
  prodáváme zboží z oficiální české distribuce

  Fakt rychlé dodání
  zboží skladem posíláme do 24 hodin

  10

  F-Mobil prodejen
  přijďte se poradit

  Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil