nahoru

Ta správná pouzdra, kryty a obaly pro mobilní telefony!

Ta správná pouzdra, kryty a obaly pro mobilní telefony! Je občas je to fuška vybrat tu pravou ochranu pro každého z vás. Co člověk to názor, co člověk to různé využití mobilu, co člověk to jiné potřeby… Fajnšmekři doporučují skvělou ochranu mobilu, aniž by vám vadila či překážela při jeho běžném používání.

Zadní kryt na mobil se dělí dle materiálu z jakého jsou vyrobeny a dle použití. Pokud chcete tu nej ochranu vyberte si kryt s větším přesahem přes okraj LCD displeje od výrobců Swissten Liqiud, Roar, Cellularline EKO kolekce Become či SENSATION, Forever Bioio, nebo prémivé značky Spigen. Jednoduše čím větší přesah má pouzdro, tím lepší ochrana pro váš telefon, ale i pro ochranné sklo, pokud ho máte nalepené na displeji. To určitě doporučujeme!

  1. Silikonové / TPU kryty vám jednoznačně doporučujeme a to ze tří důvodů. První a ten hlavní, že eliminují a pohlcují nárazy, které se nepřenáší v tak velké míře do mobilního telefonu. Druhý důvod je, že nekloužou v ruce, už tím budete předcházet zbytečným pádům mobilu. Třetí je jejich dlouhá životnost. Pokud si ovšem pořídíte transparentní pouzdro, tedy průhledné, je třeba počítat s tím, že vám po zhruba 3 až 5 měsících zežloutne. Jedná se o vlastnost nikoli o vadu, pokud jste kuřáci, změnu zbarvení krytu výrazně urychlíte.

  2. EKO / BIO ekologické kryty jsou měkké eliminují tedy nárazy stejně dobře jako silikonové a jsou příjemné na dotek a mají také velmi dlouhou životnost. Těchto pouzder v nabídce zatím bohužel moc nemáme a jsou k dostání od značek Cellularline řada Become a Forever řada Bioio, ale věříme, že postupem času se stanou dominantou celého trhu. Díky nim budeme společně chránit naše křehké životní prostředí. Tyto kryty jsou ze 100% biologicky rozložitelné organické pšeničné slámy a řadí se tedy do Zero Waste. Neobsahují žádné materiály, které by nesouzněli s touto filozofii a to i díky balení, které je z recyklovaného papíru. Buďte ECO!

  3. Značková fashion pouzdra jsou určeny pro ženy i pro muže, jsou trendy a jsou famózně návykové! Jedná se o výrobce krytů prvotřídní kvality značek Karl Lagerfeld, Guess i U.S. Polo a není zapotřebí je příliš představovat. Jsou určeny pouze pro prémiové modelové řady mobilních telefonů iPhone či ojedinělé modely zn. Samsung. Pořiďte si další fashion doplněk k vašemu šatníku, kterým „vyrazíte dech“ vašim přátelům či obchodním partnerům a ukažte jim, že máte fakt dobrý vkus! Navíc s nimi fantasticky ochráníte váš drahý telefon.

  4. Značkové kryty pro fandy automobilů jsou pro určeno pro nadšence a fanoušky skvělých vozů BMW, Mercedes a Ferrari. I tyto pouzdra jsou v nabídce pro mobilní telefony iPhone a nejvyšší modely zn. Samsung. Jste zklamáni, že jsme vám toho nabídli v této sekci tak málo? I my to vnímáme jako mínus a nabídka by mohla být určitě výrazně širší… Zákazníky by si našli i další automobilové značky jako jsou například Audi, Subaru, VW nebo Ford a to konkrétně Mustang.

  5. Odolné kryty tato kategorie je pro fakt velký fachmany na stavbách, nesmíme zapomenout na truhláře, kde se hodně práší a budou se hodit i soustružníkům, kteří mají špon plné kapsy, pro které doporučujeme raději i voděodolná pouzdra. Tato kategorie je určena také pro choleriky, ale i pro nešiky, kteří ať dělají co dělají, telefon jim padá stále z ruky na zem a na práci nemusí ani sáhnout… Odolná pouzdra mají větší tloušťku i přesah přes hranu mobilu, aby ochránily nejen LCD displej, ale i samotné tělo telefonu před pády z větších výšek. V naší nabídce najdete TOP odolná pouzdra od výrobců itSkins, Cellularline, Spigen, CELLY, Nillkin, nebo ForCell a dalších.

  6. Plastová / polykarbonát tyto kryty jsou určeny pro fakt pečlivé zákazníky, kterým naopak telefon z rukou příliš nepadá a také pro ty, kteří chtějí zachovat svůj přístroj co nejtenčí. I tak pouzdro chrání mobil proti škrábancům, vrypům a pádům z menších výšek. I přes to, že jsou vyrobeny z tvrzeného plastu, je zde výrazně vyšší riziko, že vám kryt praskne na rozdíl od materiálů jako je silikon, kde toto riziko nehrozí vůbec. Další nevýhodou polykarbonátu je, že některý typy krytů mají úplně odhalenou spodní část telefonu, aby jste do něj telefon „zacvakli“. Spodní část telefonu, kde jsou většinou vývody na napájení, nebo 3,5 jack na sluchátka je zcela nekrytá a vystavena možnému poškození. Pouzdra nemají ani přesah přes LCD displej, pokud máte nalepené sklo na telefonu, je zde výrazně větší riziko prasknutí než u silikonových, odolných a i EKO/BIO krytů. Shrnuto podtrženo, fajnšmekři doporučují tyto kryty zákazníkům, kteří jsou na své přístroje opatrní a chtějí je chránit proti škrábancům a vrypům a jsou zaměřeni především na maximální zachování krásného zpracování přístroje. Tyto kryty vám doporučíme od mistrů v oboru a to Nillkin, Swissten z kolekce Soft Joy, Cellularline, FIXED a nebo levné značky Forcell.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil