nahoru

Chytré Hodinky Samsung

Chytré hodinky Samsung vám pomáhají udržovat na uzdě práci i životosprávu. Lze je propojit s mobilem, ale používat i jako samostatné zařízení. Samsung Wearables dokážou měřit váš tep, spánek, nebo nadmořskou výšku. Chytré hodinky Samsung jsou navíc ideální kombinací přístroje do města i na sport. Smartwatch Samsung vyrábí celou řadu modelů, mezi nejznámější patří Watch nebo Watch Active. Samsung Wearables jsou také velmi odolné, řada z nich vydrží do desítek metrů pod vodou. Jak vybrat ty správné hodinky Samsung?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Modely Samsung Wearables
Samsung samozřejmě vyrábí celou řadu chytrých hodinek. Zde je několik nejzajímavějších sérií výroby.

  • Samsung Galaxy Watch – jsou známé velkým výběrem nabízených aplikací. Samsung Watch je možné propojit s chytrou domácností a ovládat ji. Zároveň nezklamou ani sportovce, nechybí krokoměr a rozpoznávání desítek různých cviků. Jsou také voděodolné, vydrží tlak 5 ATM, což pro plavce v pohodě stačí.
  • Samsung Galaxy Watch3 – jde o zajímavý model s koženým řemínkem, který z nich dělá dobrý módní doplněk. Má také velký výběr ciferníků, zajímavou funkcí je detekce pádu. Samozřejmě nemůže chybět monitoring spánku nebo GPS. Novinkou naopak je vylepšený oxyometr, který vám pomůže s optimálním dýcháním.
  • Samsung Galaxy Watch Active – jak už název napovídá, jsou určeny hlavně k měření tělesné aktivity. Těšit se tak můžete na snímání srdečního tepu pomocí 8 fotodiod, EKG či barometr. Jsou také vybaveny možností Wi-Fi připojení, s níž se můžete podívat na zprávy nebo předpověď počasí. Zajímavý je též nezvyklý design s vystouplým kruhovým displejem, k dostání jsou třeba i v růžové barvě.
  • Samsung Galaxy Watch Active 2 – je vylepšený model, který nabízí tvrzené sklíčko (IP68) a vodotěsnost do hloubky až 50 metrů pod vodou. Vybavení jako akcelerometr slouží k rozeznání druhu pohybu, hodinky jsou tak použitelné při běhu i jízdě na kole. Hodinky se dobíjejí bezdrátově, stačí je na nabíjecí plochu položit.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil