nahoru

Akce Samsung CASH BACK platná od 5.10. do 8.11.2020

Fíha je tady opět zpátky akce Samsung Casback a pro vás nadešel ten správný čas pro výměnu vysloužilého telefonu, tabletu ale i chytrých hodinek za nové! Pokud nakoupíte mobilní telefony Samsung Galaxy A41, A51, A71, nebo z vyšší řady Galaxy S20, S20+, S20 Ultra 5G a Galaxy S20 Ultra 5G 512 GB, bude vám vrácena část nákupní ceny zpět na váš účet přímo od Samsungu. Jako dárek ZDARMA dostanete držák na mobilní telefonu v hodnotě 149 Kč. Součástí akce jsou chytré hodinky Samsung Galaxy Watch o průměrech 42mm a 46mm (BT & LTE) včetně Galaxy Watch Active2 40mm a 44mm (BT & LTE). Samsung je tento rok ještě štědřejší než jsme čekali a proto v akční nabídce nemůže chybět ani tablet pro náročné Galaxy Tab S6 (Wifi & LTE), ale i méně náročné uživatele Galaxy Tab A 10.1 (Wifi & LTE).
V odkazu nalezenete kompletní přehled za jaké zařízení dostanete konkrétní sumy zpět https://www.samsung.com/cz/akce/im/cashback/#galaxya

Akce Cashback Samsung a její férové podmínky:
Jak na to? Tady máte jednoduchý návod jak dostat část peněz zpět za nákup mobilního telefonu Samsung, chytrých hodinek Galaxy Watch, nebo tabletu z řady Galaxy Tab.
Abychom vám vrátili část peněz při nákupu mobilního telefonu Samsung Galaxy A80, A70, A40 a A20e, případně chytrých hodinek Galaxy Watch stačí dodržet několik základních podmínek:
1.     Vyberte si mobilní telefon Samsung Galaxy A41, A51, A71, nebo z řady 20, S20+, S20 Ultra 5G a Galaxy S20 Ultra 5G 512 GB nebo jeden ze dvou modelů Galaxy Watch, případně talet Galaxy Tab na www.f-mobil.cz
2.     Nakupte v období od 5. 10. 2020 do 8. 11. 2020, nebo do vyčerpání bonusů, akce Casback může skončit předčasně.
3.     Zaregistrujte váš nákup do 14 dní od data nákupu a registrujte se zde https://my-samsung.com/cz/mysamsung/offers/#/YBDS6MAERFPQ4/ (nutno zadávat prodejnu jako COMFOR)
4.     Pak už stačí jen vyplnit formulář na stránkách Samsung, s vašimi kontaktními údaji
5.     A v posledním kroku udělat dvě fotografie. Ofoťte, originální účtenku a také IMEI mobilního telefonu (IMEI je výrobní číslo), to najdete na krabičce zařízení.
*Akce Cashback se vztahuje na všechny barevné varianty
*Akci může využít jedna osoba maximálně na 2 modely

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil