nahoru

Voděodolné reproduktory

Voděodolné reproduktory se hodí na cesty nebo na outdoorové párty. Reproduktory odolné proti vodě by se měly vybírat podle kvality zvuku nebo výkonu. Kvalitní voděodolný reproduktor se hodí ke splouvání řek, do kempu nebo klidně i domů. Skoro všechny odolné reproduktory jsou bezdrátové, dá se k nim však připojit 3,5 mm zvukový kabel pro zapojení. Pro dobíjení se do přírody hodí přibalit i powerbanka. Podle jakých parametrů by se měly vybírat voděodolné reproduktory?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Způsob zapojení

  •       Voděodolné reproduktory jsou takřka všechny bezdrátové, jelikož by měly být přenosné a přítomnost drátu by zvyšovala šanci poškození vodou. Reproduktor je možné propojit s telefonem, tabletem nebo do něj dát paměťovou kartu, z níž můžete přehrávat své oblíbené skladby, můžete je tedy využít jako MP3 přehrávač. Některé reproduktory mají i rádio.
  •       Řada z nich má však i zakrytelný vstup pro 3,5 mm zvukový kabel, v případě potřeby se tedy dají upravit na drátové reproduktory.
  •       Bezdrátový reproduktor se venku propojuje s telefonem nebo jiným zařízením standardně přes Bluetooth do vzdálenosti několika metrů.
  •       Bezdrátové reproduktory se musejí pravidelně dobíjet, proto si například do kempu doporučujeme vzít s sebou powerbanku. Některé outdoorové reproduktory lze zároveň samotné využít jako powerbanku.
Výkon voděodolného reproduktoru
Abyste si hudbu mohli pořádně užít, je třeba mít reprák s odpovídajícím výkonem.
  •       Do 20 W – jde o menší přenosné reproduktory, které na menší posezení u ohně nebo ve stanu budou jako hudební podkres bez problémů stačit.
  •       Nad 20 W – se hodí pro menší venkovní párty, abyste si hudbu mohli pořádně užít. Velké voděodolné reproduktory mají výkon ve stovkách W, jsou však svou hmotností běžně nepřenosné.
Známé značky
Voděodolné reproduktory vyrábí hned několik slavných firem. Reproduktory JBL jsou pověstné svým válcovitým tvarem a velkým výkonem. Český Niceboy se zase zaměřuje na designově čisté, menší a snadno přenosné repráky. Reproduktory Lamax jsou zase snadno rozpoznatelné podle černomodré barvy, jde také o českou značku. Vyrábějí od malých reproduktorů až po veliké s až 500 W výkonem. A českou stopu uzavírají reproduktory Evolveo. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil