nahoru

Reproduktory pro Umidigi Bison Plus

Reproduktory slouží ke streamování hudby z jiných zařízení, ať už jsou to malé reproduktory, které připojíte k telefonu, nebo masivní soupravy na party. Existuje bezdrátový reproduktor, s nímž se můžete připojit přes Bluetooth nebo Wi-Fi, dají se propojit i přes kabel. Další možností je voděodolný reproduktor, který se hodí na cesty do přírody nebo na vodu. Při výběru je třeba se zaměřit na hudební výkon, nabíjení nebo jejich velikost a váha. Jak vyberete ten správný reprák?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jak vybrat reproduktor?
Jako první krok si položte dvě otázky ohledně připojení projektoru.

  • Pokud se chystáte zapojit reproduktor přímo k přehrávači (počítač, mobil, televize), měli byste vybírat reproduktory se zesilovačem. Pokud vlastníte externí zesilovač, bude vám stačit reproduktor pasivní (bez zesilovače). 
  • Druhou otázkou je, jestli budete mít možnost zapojit reproduktor do zásuvky, nebo budete využívat energii akumulátoru. Pokud jste si tyto otázky zodpověděli, můžete se pustit do výběru svých reproduktorů.
Základní typy reproduktorů
  • Reproduktory k mobilu – vyznačují se menšími rozměry, k telefonu je připojíte bezdrátově pomocí Bluetooth, některé reproduktory podporují párování přes NFC. Většinou obsahují také port pro připojení klasického 3,5 mm zvukového kabelu. Mezi další možnosti patří slot pro SD kartu, rádio… Reproduktory k mobilu jsou napájeny z akumulátoru, který se dobíjí pomocí USB, proto můžete využít standardní nabíječku na mobil nebo tablet.
  • Bezdrátové reproduktoryreproduktory se zesilovačem, které se mohou připojit přes Bluetooth, Wi-Fi, domácí sítě nebo například hudební služby jako Spotify apod. Bezdrátové reproduktory se hodí do domácnosti, pro přenášení mezi místnostmi.
  • Party reproduktory – aktivní reproduktory, které kromě klasických forem připojení přes Bluetooth, paměťové karty nebo USB flash disky, obsahují často i vstupy pro mikrofon a hudební nástroje. Obvykle mají zvýšenou odolnost vůči prachu a vodě. Napájení je zajištěno vestavěným akumulátorem ne elektřinou ze zásuvky. Party reproduktory bývají pro lepší manipulaci vybaveny výsuvnými madly a pojízdnými kolečky.
  • Multiroom systémy – chcete ovládat všemi reproduktory v celém domě ze svého tabletu nebo telefonu? Multiroom systémy mohou ale nemusí být připojeny přímo k reproduktorům. Mohou obsahovat zesilovač pro připojení pasivních reproduktorů. Multiroom systémy se připojují pomocí domácích resp. firemních Wi-Fi/LAN sítí, přes hudební aplikace – Spotify, Deezer atd.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil