nahoru

Dámské hodinky Samsung

Dámské hodinky jsou neobvyklým a vkusným šperkem na vašem zápěstí, který má řadu užitečných funkcí. Zároveň existují i sportovní dámské hodinky, s nimiž si můžete změřit svůj pohybový výkon. Hodinky pro ženy mají specifický tvar, uzpůsobený co nejlépe dámské ruce. Při výběru dámských hodinek je třeba dbát na jejich funkci, design, materiál řemínku a další parametry, které si rozebereme podrobněji níže. Jak tedy vybrat ty správné dámské hodinky, aby vám co nejlépe posloužily?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Materiál řemínku
Řemínky jsou vyráběny z celé řady různých materiálů. Gumové či silikonové neklouzají po ruce a jsou tedy vhodné především pro sportovní hodinky. Naproti tomu ocelový nebo kožený působí velmi elegantně, používá se tedy především pro dámské hodinky do společnosti. Levnější alternativou pak je plastový řemínek. Zajímavou alternativou je také textilní řemínek, který je možné využít pro všechny typy nošení.
Módní, nebo sportovní doplněk?
Společenské dámské hodinky – jsou alternativou šperku, který dodává na noblese. Zároveň by měly umět minimálně velmi přesně ukazovat čas a datum.
Sportovní dámské hodinky – by měly být odolné, aby vydržely nárazy a také voděodolné nebo vodotěsné. Mezi funkcemi by měly být i stopky, případně měření tělesných funkcí nebo rychlosti.
Pokud dámské hodinky využíváte jen pro běžné nošení, můžete zvolit jakékoliv. Hlavní je jejich pohodlnost a dává smysl i nižší cena.
Další důležité vlastnosti

  • Délka řemínku – aby hodinky dobře držely na ruce, změřte před jejich pořízením obvod zápěstí. Při výběru pak dbejte, aby měl řemínek dostatečný počet ok pro pohodlné zapnutí.
  • Odolnost – tento parametr je důležitý především pro sportovní hodinky, netýká se však jen jich. Odolné sklíčko se hodí i pro společenské, aby se vám dámské hodinky při nárazu tak snadno nepoškodily. Pro potápění je třeba se podívat, jaký tlak (udává se v ATM nebo v bar) zařízení vydrží. Dané číslo je vždy třeba vynásobit 10, abyste dostali počet metrů, do nichž hodinky pod vodou vydrží.
  • Barva – u dámských hodinek je velmi podstatná i správně zvolená barva. Velmi oblíbené jsou bílé nebo růžové. Zajímavá je pak třeba červená nebo zlatá barva.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil