nahoru

Řemínky pro Apple Watch RhinoTech

Sportovní děrovaný silikonový řemínek pro chytré hodinky Apple Watch od značky RhinoTech. Je pevný a odolný vůči vlhkosti, je tudíž vhodný na sport a jiné outdoorové činnosti. Velmi pohodlně sedí na zápěstí a lehce se vyměňuje, můžete tak snadno přizpusobit vzhled vašemu aktuálnímu outfitu.
Součástí každého balení jsou tři části řemínku. Jedna část se zapínací přezkou a dvě různě dlouhé upínací části pro rozdílně široká zápěstí. Tyto dvě části jsou ve velikostech S/M a M/L
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Analogové vs. digitální

  • Analogové hodinky jsou klasické ručičkové, z nichž se dá snadno přečíst přibližný čas. Jsou navíc často lépe designově vytvořeny.
  • Digitální hodinky ukazují čas velmi přesně, děti jsou na ně z mobilních telefonů a další elektroniky zvyklé. S digitálními hodinkami by se však děti nemusely naučit číst ručičkové, což by jim potom v budoucnu mohlo někdy chybět.
Odolnost hodinek
Děti si rády hrají a při hrách je samozřejmě mnoho možností, jak se dají dětské hodinky poškodit. Proto je potřeba, aby byly dobře odolné.
  • Vodotěsnost – je důležitá ať už kvůli plavání nebo třeba mytí rukou nebo dešti. Pro případ potápění se s nimi je dobré zkontrolovat, do kolika metrů pod vodou dětské hodinky vydrží. To se udává v atmosférách (ATM) nebo v barech (bar). Pokud je na nich napsán údaj 5 ATM, vydrží do hloubky až 50 metrů, což je pro dítě více než dostatečné.
  • Odolné sklíčko – někdy se stane, že hodinky spadnou nebo s nimi omylem o něco praštíte. Plastové nebo minerální sklíčko ochrání hodinky pro děti před škrábanci a nárazy.
Řemínek
  • Pro dětskou ruku je třeba zvolit správnou délku řemínku. Změřte tedy obvod zápěstí a podle toho vyberte ten správný. Počítejte s tím, že dětská ruka roste, kupte tedy raději delší řemínek, ať máte pár ok rezervu.
  • Vyberte také správný materiál. Pro dětské hodinky zcela stačí plastový nebo gumový řemínek, aby hodinky neklouzaly. Pokud by se pod tím dětem potila ruka, můžete zvolit třeba látkový nebo ocelový, který by však mohl pro menší být příliš těžký.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil