nahoru

Unisex chytré hodinky FIXED

Unisex hodinky se vyznačují tím, že nemají designem primárně určeno, kdo by je měl nosit. Mohou sloužit jako módní doplněk v případě, že jde o společenské unisex hodinky, ke sportu nebo pro běžné užívání. Unisex sportovní hodinky dokážou měřit počet kroků, rychlost nebo uraženou vzdálenost. Unisex hodinky by se měly dále vybírat podle jejich designu, kvality řemínku, odolnosti nebo funkcí. Mezi unisex hodinky se řadí i některé smartwatch. Podle čeho se vybírají hodinky unisex?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Na co budete unisex hodinky využívat?

  • Sportovní hodinky – se používají především pro monitorování pohybu. Měly by být odolné vůči prachu a vodě. Nejčastěji používají gumový nebo silikonový řemínek, aby na ruce nikam neklouzaly. Kromě klasického měření času je velmi vhodnou funkcí chronograf (stopky) a s ním spojený tachymetr, který měří rychlost. Při pořízení snímačů mohou být snímány i tělesné funkce.
  • Společenské hodinky – i unisex hodinky mohou sloužit jako vhodný doplněk k oblečení a celkovému vzhledu. Zde si vyberte podle preferencí, nejčastěji jde o analogové hodinky s ocelovým nebo koženým řemínkem.
Řemínek unisex hodinek
  • Materiál – unisex hodinky mají řemínek z materiálu podle toho, pro jaký účel slouží, jak už bylo zmíněno výše. Kromě toho mohou mít například neutrální látkový, který je zajímavou změnou nebo plastový, jež je většinou levnější než ostatní.
  • Správná velikost – aby unisex hodinky správně seděly na ruce, je třeba mít správně vybranou délku řemínku. Určuje se podle obvodu vašeho zápěstí.
Další důležité parametry
  • Typ hodinek – unisex jsou klasicky analogové (ručičkové) nebo digitální. V takovém případě může jít také o smartwatch, které lze propojit s vaším telefonem. Potom s nimi lze telefonovat, kontrolovat notifikace, monitorovat vlastní tělo nebo mapovat ujitou trasu.
  • Odolnost – dobré hodinky by měly mít kvalitní sklíčko, aby se tak jednoduše nerozbily. Sportovní hodinky jsou většinou i vodotěsné až do několika desítek metrů pod vodou. Tento údaj lze zjistit pomocí desetinásobku počtu ATM nebo bar.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil