nahoru

Ekologická pouzdra Samsung

BIO pouzdra jsou ekologické obaly a kryty na telefon, které slouží primárně k jeho ochraně. Ekologický zadní kryt chrání mobil při poškození při pádu, BIO pouzdro dokáže ochránit i samotný displej. Všechny ECO obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, které šetří naši planetu, jde tedy o ideální výběr pro zastánce Zero Waste. BIO obaly vyrábí například výrobce Forever Bioio, recyklovatelně svá pouzdra a kryty balí Tactical Velvet Smoothie. Podle jakých parametrů by se měly BIO obaly na mobil vybírat?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jak telefon ochrání ECO pouzdra?

  •       Oblíbenou možností ochrany telefonu je BIO zadní kryt. Ten pomáhá chránit mobil při pádu, navíc při správném výběru může sloužit i jako designový doplněk. Zadní kryt je vhodné použít v kombinaci s ochrannou fólií nebo tvrzeným sklem pro ochranu displeje.
  •       Další možností jsou ECO obaly. V nich je telefon v bezpečí, měl by vydržet náraz a nic by ho nemělo poškodit ani ve vaší kapse nebo kabelce. Nevýhodou je, že pro užívání je z něj nutné mobil vyndat, zařízení tedy v té době není chráněno.
  •       Další možností je i ECO pouzdro na sluchátka. Mají stejné vlastnosti jako obaly na telefon, jsou tedy vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů.
Výrobci ECO pouzdra na mobil i sluchátka
BIO obaly na mobilní telefony vyrábí hned několik zavedených výrobců.
  •       Prvním z nich je Forever Bioio. Ta pracuje s konceptem Zero Waste, a proto vyrábí pouzdra ze 100% biologicky rozložitelné organické pšeničné slámy. I díky tomu má specifický design, který řada zákazníků ocení.
  •       Další značkou, která stojí za zmínku je Tactical Velvet Smoothie. Jejich pouzdra jsou vyrobena ze silikonu, nejsou tedy BIO, ale balí se do recyklovaného papíru. Tím se šetří zbytečné plasty, firma je tak více ECO friendly.
Ekologicky udržitelné obaly
Nabídka BIO obalů a ECO pouzder se bude v příštích letech velmi rozšiřovat. 100% rozložitelné materiály budou žádány kvůli obrovskému přebytku plastů v moři a znečišťování planety. Buďte napřed a pořiďte si BIO pouzdro ještě dnes. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil