nahoru

Ochranné fólie pro Samsung Galaxy S21 5G (SM-G991)

Ochranné fólie brání poškrábání či jinému poškození displeje telefonu. Pokud jsou správně aplikovány, při ovládání nepoznáte rozdíl a váš displej bude mnohem lépe chráněn. Ochranná fólie by měla být vybrána podle typu telefonu, tloušťky a svojí tvrdosti, jež by měla odolat běžným škrábancům. Fólie na ochranu telefonu také musí sedět rozměrem na displej, vybírejte podle počtu palců úhlopříčky displeje. Jaké další parametry je důležité zohlednit při výběru ochranné fólie?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jak vybrat správnou ochrannou fólii?
Ochranné fólie mají několik základních parametrů, podle nichž poznáte jejich vhodnost pro váš mobilní telefon.

  • Rozměr – fólie samozřejmě musí sedět na displej vašeho mobilu. Ochranné fólie se vyrábějí na většinu značek telefonů, existují však i univerzální, které vybíráte podle počtu palců v úhlopříčce. 
  • Tvrdost – běžná tvrdost ochranné fólie se pohybuje mezi 2-3 H, což většinou není výrobci konkrétně udáváno. Odolá tedy běžným škrábancům a opotřebení, neochrání však displej před poškrábáním kovovými a dalšími tvrdými předměty.
  • Tloušťka – ochranné fólie je přibližně 0,3 mm, většinou to u parametrů přesně nenajdete. Tento parametr je důležitý kvůli tomu, aby co nejvíce zůstala zachována citlivost displeje a kvalita ovládání.
  • Aplikace – u ochranné fólie je velmi důležitá správná aplikace na displej. Při špatném nanesení se pod ní totiž mohou vytvořit vzduchové bublinky. Aplikaci ochranné fólie vám rádi provede personál na jakékoliv prodejně F-mobil.

Výhody ochranné fólie
Oproti tvrzenému sklu má ochranná fólie několik výhod. Je více univerzální, není ji třeba kupovat na určitý model telefonu. Také se snadno otírá a její údržba je velmi prostá. Ochranné fólie navíc mají spolu s tvrzenými skly doživotní záruku. Další možností, jak ochránit svůj displej, je pořídit si tvrzené sklo. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil