nahoru

Kryty baterie pro Samsung Galaxy S22 Ultra ( SM-S908 )

Kryty baterie pro mobilní telefony plní hned dvě odlišné funkce. První z nich je ochranná, aby nedošlo k poškození cenného hardware vašeho telefonu. Dobré kryty baterie zvládají pády zařízení z běžné výšky a dokážou baterii ochránit. Druhá funkce je estetická, protože většina lidí chce, aby jejich telefon vypadal dobře. Kryt baterie je možné sehnat v celé řadě barev a vzorů, aby se k vašemu zařízení co nejvíce hodil. Vyrábí se vždy pro konkrétní model telefonu. Jak tedy správně vybrat kryt na baterii?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jak vybrat kryt baterie?
Většina nejnovějších modelů telefonů už nemá odnímatelný kryt na baterii, ta se v nich nedá vůbec vyměnit. Řadě z nich však kryt na baterii stále zůstal.

  • Při jakémkoliv větším poškození je třeba kryt hned vyměnit. Kromě mechanické ochrany totiž chrání jemnou elektroniku i před prachem a dalšími nečistotami.
  • Důležitou součástí při výběru je též design. Kryty se prodávají ve všemožných barvách, většinou máte několik různých variant. Je ovšem třeba dávat pozor, aby vybraná barva aspoň trochu seděla ke zbylému designu telefonu, jinak by mohla být spíše na škodu.
  • Další možností je potom vybrat kryt baterie takové barvy, jaká je právě nejlevnější v případě, že design telefonu moc neřešíte.
  • Zadní kryt baterie je vždy udělán pro konkrétní typ telefonu, jelikož musí sedět velikostně a také rozmístěním objektivů na zadní straně mobilního telefonu.

Jak mobil účinně ochránit?
Abyste nemuseli po každém pádu vyměňovat zadní kryt nebo displej, je lepší a levnější svůj mobil chránit. A možností máte celou řadu. Můžete používat pouzdra na mobily, případně použít kryt nebo obal. Pouzdra mohou být silikonová na zadní stranu nebo flipová, která ochrání celý váš telefon. Na displej pak použijte ochrannou fólii nebo tvrzené sklo. Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil