nahoru

Jak odblokovat telefon?

Zablokovaný telefon je noční můra. Jaké existují možnosti, pokud chcete telefon sami odblokovat. Víte, že existuje program na odblokování telefonu?

Jak odblokovat telefon? Záleží na operačním systému

Pokud máte android, nemělo by být odblokování tak složité. Existují dokonce tři možnosti, jak na to:

  • Pomocí propojení s účtem Google a funkce Najdi mé zařízení, které by mělo umět telefon zablokovat, ale i odblokovat.
  • Tovární nastavení – pokud zvolíte tuto možnost odblokování telefonu, počítejte s tím, že ztratíte veškerá data, která jste si nestihli zálohovat.
  • Shoďte zamykací obrazovku – v tomto případě telefon tak trochu obalamutíte. Do políčka pro heslo napíšete deset hvězdiček. Ty vyberete a kopírujete stále dokola, než to telefon vzdá a obrazovka spadne. Dostanete se tak do menu. Platí to především pro odblokování telefonu Huawei a odblokování telefonu Samsung.

U telefonů iPhone je odblokování složitější

iPhony mívají jiné zabezpečení než telefony s operačním systémem android. Nabízí se varianty odblokování prostřednictvím synchronizace s iTunes či iCloud. Pokud tyto varianty nefungují, připravte se na to, že odblokováním přijdete o všechny nezálohovaná data.

Existuje program na odblokování telefonu?

Odblokování telefonu, zvlášť pokud je z šedého dovozu a je tedy určen pro jiný trh, než je ten náš, vám usnadní znalost servisního kódu, který má každý telefon unikátní. Pátrání po něm ve vodách internetu není však nic lehkého. V tomto případě vám může pomoct speciální program, který po zadání sériového čísla telefonu, modelu a sítě umí unikátní servisní kód spočítat.

Nic nepomáhá? Obraťte se na náš servis mobilních telefonů. Odblokujeme vám telefon raz dva.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil