nahoru

Jak najít telefon?

Mobilní telefon je naším univerzálním pomocníkem téměř na všechno. V dnešní době jej potřebujeme k velké části našich každodenních aktivit. Bohužel je také ale malý a snadno se nám ztratí. V tomto článku se dozvíte několik tipů, jak svůj telefon snadno najít.

Každý není dokonalý a často se stane, že telefon není k nalezení a nemůžete jej prozvonit. V to případě je vám k dispozici několik chytrých řešení:

  1. Find My Device

Find My Device neboli „najdi můj telefon“ je služba od Googlu, která k lokalizaci vašeho telefonu používá GPS. Pokud váš telefon k GPS připojen není, můžete svůj telefon na dálku prozvonit a zaslat na něj SMS se svými kontaktními údaji pro poctivého nálezce. Pokud nálezce poctivý není, můžete před Find My Device vymazat z telefonu všechna svá data, aby pak nemohla být zneužita.

  1. Prey Anti Theft

Jedná se o aplikaci, kde nejen že můžete sledovat polohu svého telefonu a také jej prozvonit, ale můžete z něj také fotit a pořizovat screenshoty. Nainstalujte si Prey Anti Theft do svého PC.

  1. com

Pokud chcete najít telefon podle čísla, tato stránka nabízí přesně to, co hledáte. Zadejte telefonní číslo hledaného mobilu, svůj e-mail a potvrďte platbu. Tato služba stojí cca 15,- Kč jednorázově.

  1. Tile Slim

Jedná se o zařízení o velikosti kreditní karty. To si můžete vložit do svojí peněženky nebo připnout na klíče a propojit s telefonem. Pokud se vám klíče nebo peněženka ztratí, stačí stisknout tlačítko v aplikaci na telefonu a Tile Slim vydá zvukový signál. Pokud se ztratí váš mobil, stiskněte tlačítko na Tile Slim a váš telefon se ohlásí i v tichém režimu.

Častým dotazem je také, jak najít telefon přes IMEI. Jedná se o identifikační číslo každého telefonu. Bohužel se ale přes IMEI telefon najít nedá. K nalezení využijte své telefonní číslo.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil