nahoru

Fitbit Určení: Dámské

AlcatelFitbit je americká firma založená v roce 2007. Rozhodla se vydat cestou výroby chytrých hodinek a fitness náramků, které v té době skoro nikdo neznal. Dnes patří mezi největší výrobce ve svém oboru. Chytré hodinky Fitbit se vyznačují větším důrazem na záznam pohybových aktivit než konkurenti, ale také skvělým designem. Fitness náramek Fitbit poté pomáhá milionům běžců a sportovců zlepšovat se ve svých výkonech. S produkty Fitbit budete zkrátka žít zdravěji, pomohou vám se správným spánkem i pohybem.
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Fitbit je americká firma založená v roce 2007. Rozhodla se vydat cestou výroby chytrých hodinek a fitness náramků, které v té době skoro nikdo neznal. Dnes patří mezi největší výrobce ve svém oboru. Chytré hodinky Fitbit se vyznačují větším důrazem na záznam pohybových aktivit než konkurenti, ale také skvělým designem. Fitness náramek Fitbit poté pomáhá milionům běžců a sportovců zlepšovat se ve svých výkonech. S produkty Fitbit budete zkrátka žít zdravěji, pomohou vám se správným spánkem i pohybem.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

13

Zkušení specialisté
máme více než 13 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

10

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil

Famózní a fascinující novinky od F-mobil.

Přihlaste se k odběru a jednou za čas vám pošleme fantastické akce, novinky a mnoho dalšího