nahoru

Fajnové SLEVY až 72% pro váš Home Office

Také pracujete z domova, ať už dlouhodobě, nebo jen dočasně kvůli způsobeným omezením díky COVID 19? Máme pro vás pár tipů, díky kterým se stane Home Office.

Patříte také mezi jedince, kteří začali dlouhodobě pracovat z domova? Právě pro vás jsme připravili akční nabídku s fůrou věcí, které vám Home Office usnadní! Některé z vás bolí ruce od dlouhých hovorů a jiní by si chtěli rovnou zapisovat poznámky, ale nemají volné ruce a proto vám fajnšmekři doporučují Handsfree, nebo sluchátka. K tomu můžete rovnou pořídit i webkameru, kterou můžete představit prezentaci rovnou na PC díky odjímatelné klipsně, nebo na prezentační tabuli. Pokud vás trápí bolest prstů, zápěstí či zad jedna z příčin může být používání malé myši a proto vám doporučíme vybrat si co největší myš s ergonomickým tvarem, jako je tato od výrobce Trust, kterou vám 100% doporučíme z vlastní zkušenosti. A neposlední řadě si nezapomeňte průběžně zálohovat svá data a rozpracovanou práci na záložní disk, protože přijít o ně fakt nikdo nechce... Uděláte fůru práce a díky tomu se stane i vaší radostí..

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil