nahoru

Doživotní záruka na Screenshield folie

Co znamená v tomto případě doživotní záruka?

V případě, že dojde k neúmyslnému poškrábání či roztržení fólie Screenshield po správné aplikaci na chráněný přístroj, Vám bude fólie vyměněna za novou.

Vaše otázky a naše odpovědi:

Kdy mohu zažádat o výměnu?
V případě, že dojde k roztržení či neúmyslnému poškrábání fólie Screenshield v průběhu užívání Vašeho přístroje, Vám ji vyměníme za novou. V případě žádosti o výměnu zašlete před vlastním zasláním fólie informaci mailem na adresu reklamace@screenshield.cz společně s fotkou postiženého místa/fólie. Požadavek zaregistrujeme a v případě kladného vyřízení žádosti (uznání reklamace) zašleme e-mail s požadavkem na zaslání fólie. Více informací naleznete v reklamačním řádu společnosti Skinzone s.r.o.

Co mám udělat v případě uznání výměny?
Zašlete nám poštou Vaši fólii nebo ji přineste osobně na adresu výrobce a provozovny:
Skinzone s.r.o.
V Zahrádkách 2756/5
193 00 Praha 3 Žižkov
V případě zaslání nové fólie přepravní službou Vám bude účtován poplatek 50 Kč za dopravu nebo 90 Kč (50 Kč doprava a 40 Kč poplatek za dobírku). Využíváme služeb přepravní služby PPL.

Na co se záruka nevztahuje?
Na chybně aplikované fólie se záruka nevztahuje. Chybná aplikace může způsobit odlepování fólie a to je způsobené nedodržením postupu (nevyčištění displeje přístroje, neumytí prstů před aplikací, následným nenastříkáním prstů aplikačním roztokem, špatné zarovnání fólie na displej, zašpinění fólie, fólie vám upadne na zem a zašpiní se, atp.). Je nutné přesně dodržovat zásady při instalaci.

Návod na plikaci ochranné fólie Screenshield

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil