nahoru

Doživotní záruka na Kingston paměťové karty

Na níže uvedené výrobky společnosti Kingston se vztahuje tato celoživotní záruka na výrobek**:

Paměťové moduly včetně ValueRAM®, HyperX®, Retail Memory a Kingston system specific memory ; paměťové karty (např. Secure Digital, Secure Digital HC a XC, CompactFlash, MultiMediaCard, SmartMedia, mimo Industrial microSD karet pro extrémní teploty) a adaptéry Flash.

Pětiletá záruka:

Na níže uvedené výrobky společnosti Kingston se vztahuje tato záruka po dobu pěti let od data zakoupení prvním koncovým zákazníkem/uživatelem: USB disky DataTraveler® (kromě DataTraveler® Workspace), USB disky IronKey® a SSDNow® KC100 (polovodičové disky) a Industrial microSD karty pro extrémní teploty.

**Životnost výrobků je definována jako normální očekávaná životnost pro použití výrobků v průmyslu. Avšak celoživotní záruka může být vykládána na základě definicí stanovených jednotlivými zeměmi. V Rusku se záruka poskytovaná po celou dobu životnosti poskytuje po dobu deseti (10) let od data zakoupení původním koncovým zákazníkem a uživatelem.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil