nahoru

Co opravdu náš zákazník potřebuje?

Naši zákazníci jsou pro nás inspirací, nutí nás přemýšlet o věcech trochu jinak. Často jsme díky našemu zaměření mimo "realitu" a naši zákazníci nás vracejí zpátky na zem. Nejen geekové touží po novém smartphonu, ale i běžný člověk potřebuje nový mobil. Tesař, automechanik, zedník i uklízečka potřebuje nový mobil, a každý řeší jiný problém.

Osobně jsem dostal velkou lekci, když zákazník říkejme mu "podnikatel stavař" potřeboval klasický (čti zásadně ne dotykový) odolný telefon. Primárně potřeboval odolný telefon, druhý parametr byl možnost uložit alespoň 1000 kontaktů. Přes všechny ty počty jader a megapixlů, na které je masa zákazníků zatížena, jsme měli problém najít a doporučit vhodný telefon, protože nabídka mobilů, které tyto pouhé 2 parametry splní je opravdu malá.

I přes naší široku nabídku odolných telefonů, bylo obtížné nějaký mobil doporučit. Volba vzhledu nebo značky šla stranou. Umožnit uložit do telefonu jen 100 v lepším případě 500 kontaktů je opravdu hloupost. Proč výrobce k tomuto kroku přistoupil nevím, a nedokáži si to vysvětlit. Bez rosmyslu k nám přišel zákazník s požadavkem na 1000 kontaktů jako zaběhlý standard, realita byla jiná.

Pro nás bylo toto poučení a u telefonů bez operačního systému, klasické konstrukce se již budeme snažit vždy zjišťovat a uvádět kolik kontaktů lze uložit do adresáře.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

8

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil