nahoru

Chytré zásuvky a spínače

Chytrá domácnost vám může pomoct i někde, kde by vás to nenapadlo. Chytré zásuvky vám pomohou spořit energii, ochránit spotřebiče před zkratem a spoustu dalších věcí. Co všechno dokážou?

Už žádné přehřátí

I technika nemá občas dobrý den a nefunguje, jak má. Naštěstí to chytrá zásuvka rozpozná a včas ji odpojí od elektřiny. Spotřebiče se tak nepřehřejí a nedojde k většímu poškození. Jde navíc i o ochranu před zkratem, riziko požáru se tím značně zmenšuje.

Snížená spotřeba

Vždycky se zděsíte, když vidíte výši nedoplatku za elektřinu. S chytrými zásuvkami dostanete všechno pod kontrolu, budou vás o spotřebě energie pravidelně informovat. Dozvíte se i o stavu daných spotřebičů a dokážete poznat, který vás stojí tolik peněz za elektřinu.

Snadné ovládání

Už nebudete muset pobíhat po bytě a vzpomínat, co ještě musíte zapnout. Všechno je možné nastavit a spustit najednou. Navíc je možné všechno zapnout i mimo domov. Po návratu z hor tak můžete dát vařit vodu, abyste si po příjezdu mohli hned připravit čaj. Navíc je možné je na dálku i naprogramovat podle vašeho přání, takže pokud zapomenete před odjezdem zapnout pračku, nemusíte se vracet. Stačí párkrát kliknout na spínači nebo v aplikaci.

Speciální Wi-Fi zásuvka

Kromě běžných chytrých zásuvek existují i speciální. Jde totiž o běžnou zásuvku s chytrým spínáním, ale zároveň se může připojit k Wi-Fi síti. Zapínání a vypínání spotřebičů tak vyřešíte přes mobilní aplikaci, není potřeba kupovat mechanický spínač. Její cena se pohybuje přibližně od 600 do 1 000 Kč.

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil