nahoru

Bezdrátové nabíječky pro mobilní telefony Typ konektoru: USB-C

Bezdrátové nabíječky dokážou dobít vaše chytré mobilní zařízení (mobilní telefon, tablet, chytré hodinky, bluetooth sluchátka, aj.) bez zbytečných kabelů a dalších obtíží. Nabíječka bez kabelu je stále populárnější a v příštích letech bude bezdrátové nabíjení podporovat většina telefonů. Ne všechna zařízení mají takovou možnost, vždy se podívejte, jestli vaše zařízení podporuje Qi Standard. Bezdrátová nabíječka dokáže váš mobilní telefon dobít rychle a efektivně. Podle čeho se vybírá bezdrátová nabíječka?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jak vybrat správnou nabíječku?
Při výběru se zaměřte na několik základních parametrů.

  • Nabíjecí proud – určuje rychlost nabíjení. Udává se v ampérech a vyšší číslo zpravidla znamená také rychlejší nabíjení. Všechna zařízení mají takzvanou přepěťovou ochranu, což znamená, že se není třeba bát poškození mobilu, i když je určen pro nižší nabíjecí výkon.
  • Provedení – bezdrátové nabíječky se vyrábějí jako podložky nebo stojánky. Většina umí nabíjet pouze jedno zařízení najednou.
  • Indikátor nabíjení – praktickou vychytávkou bezdrátových nabíječek je ukazatel toho, kolik procent baterie se již nabilo.
  • Rychlonabíjení – speciální funkce, která urychlí nabíjení mobilního telefonu. Přístroj se vám nabije doslova za pár minut.

Výhody bezdrátového nabíjení
  • Při bezdrátovém nabíjení není třeba používat žádný kabel , samotná podložka je velmi skladná. Není také problém s rozdílným konektorem (microUSB, USB-C), jak se u drátových nabíječek někdy stává. 
  • Oproti kabelovému nabíjení je sice o něco pomalejší, tento problém však případně vyřeší již zmiňovaná funkce rychlonabíjení.
  • U nejnovějších modelů Apple lze nabíjet více zařízení současně. Tuto výhodu chystají i další firmy.
  • Bezdrátově nabíjet lze i bez telefonu podporujícího Qi Standard. Můžete si totiž koupit speciální pouzdro na telefon modul s Qi Standard, které bezdrátové nabíjení telefonu již umožňují.
Na cesty dnes pořídíte i bezdrátovou powerbanku.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil