nahoru

Selfie tyče pro Motorola Moto G84 5G

Selfie fotografie jsou trendem dnešní doby, jejich pořizování však není jednoduché. S tím vám může pomoct selfie tyč, na jejíž konec upevníte telefon a bude tak sloužit jako prodloužení vaší paže. Tím vám pomůže najít správný úhel, aby výsledná fotografie vypadala co nejlépe. Selfie tyče se vybírají podle nastavitelné délky, rozpětí držáků nebo konstrukce. Některé selfie tyče se dají ovládat na dálku přes Bluetooth, je však nutné ji občas dobít. Ale jakým parametrům při výběru věnovat pozornost?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Maximální a minimální délka
Délka složené tyče se většinou pohybují kolem 30 cm, dají se však najít i skladnější a lehčí verze. Jejich kompaktnost se však odrazí na maximální délce po vysunutí, která se obvykle pohybuje od 60 do 120 cm, u zmíněných menších verzí to může být i méně.
Rozpětí držáku selfie tyče
V čelistech držáku jsou zabudovány pružiny, které mu umožňují uchytit telefony různých velikostí. Přesto je dobré se ujistit, že šířka vašeho telefonu nepřesahuje maximální rozpětí. Pokud hledáte selfie tyč pro kameru, je dobré si u rozpětí nechat menší rezervu a pro uchycení použít i stativový šroub.
Konstrukce
Pro časté používání se vyplatí investovat do kovové konstrukce, která je sice o něco těžší, zato mnohem více vydrží. Naopak pro příležitostné focení postačí plast. Dobré je také věnovat pozornost rukojeti. Pogumování zabrání vyklouznutí tyče z ruky a pěnový obal zas zpříjemní držení.
Další funkce selfie tyče

  • Trojnožka – Některé tyče disponují i trojnožkou, díky které se dají používat jako jednoduchý stativ, který se hodí například na focení zátiší či natáčení videí.
  • Rozsah úhlu natočení – Tento rozsah udává, jak moc můžete s držákem otáčet do stran. Tímto způsobem můžete snadno fotit i z neobvyklých úhlů.
  • Ovládání – Nejjednodušší typy žádné ovládání nemají a musíte si tak vystačit s časovačem fotografie a manuálním spouštěním videa. Můžete však najít i selfie tyče se spouští přímo na rukojeti. V tomto případě se telefon musí spojit s tyčí buď kabelem přes sluchátkový 3,5 mm port, nebo pomocí Bluetooth. To výrazně usnadní pořizování snímku. U varianty s Bluetooth je nutné některé tyč jednou za čas dobít, jiné v sobě mají 5V baterii.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil