nahoru

Robotické vysavače iRobot

Robotický vysavač iRobot je tichý pomocník v domácnosti, s nímž už nikdy nebudete muset řešit úklid. Robotické vysavače iRobot mají celou řadu funkcí, které pomáhají efektivně udržovat pořádek na vaší podlaze. Po bytě se pohybují na základě algoritmu nebo navigace, mají kvalitní senzory, kartáče i sací výkon. iRobot zkrátka vyrábí ty nejlepší robotické vysavače pro domácnost. Jak vybrat správný vysavač iRobot?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jak vybrat správný robotický vysavač?
Při výběru vysavače se zaměřte na velký sací výkon, aby zvládl vysát i větší smítka, a ta nezůstávala na zemi. S tím souvisí odpovídající objem zásobníku a rotační kartáče, které dostanou prach i z míst, kam by se iRobot sám nedostal. Důležitá je také výdrž baterie, aby robot zvládal vysát všechny místnosti bez dobíjení v dokovací stanici.
Jaké modely iRobot si můžete pořídit?

  • iRobot Roomba 698 – využívá efektivní třístupňový čistící systém. Kromě dvou proti sobě rotujících kartáčů má i jeden boční, aby si nametl prach i z rohů a z pod skříně. Dokáže také akusticky detekovat více znečištěná místa a o to déle se jim při úklidu věnovat.
  • iRobot Roomba e6 – využívá mobilní aplikaci iRobot HOME, s níž můžete svého domácího pomocníka ovládat odkudkoliv. S ní můžete Roomba vyslat do práce pouhým stisknutím tlačítka CLEAN. Snadno mu také nastavíte virtuální zdi, aby neuklízel v částech, kde nechcete.
  • iRobot Braava M6 – tento robotický mop se využívá pro úklid všech pevných podlah. Ve vašem bytě se snadno zorientuje pomocí inteligentní navigace iAdapt 3.0. Má také velkou nádržku s objemem 445 ml a kapacitu Li-lon baterie 1775 mAh. Celý robot váží i s baterií 2,2 kilogramu, přenést ho kamkoliv tak není žádný problém.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil