nahoru

Neoriginalní kabel pro Apple iPhone lightning

Sháníte levné dobíjecí či datové kabely pro váš iPhone? Zajímavou možností jsou neoriginální kabely Lightning iPhone. Ty sice nemají MFI (Made for iPhone) certifikaci, nicméně stále jde o kvalitní a bezpečné produkty, které jsou za nižší cenu. S nimi můžete dobíjet vás iPhone, iPad nebo iPod. Důležitým parametrem je délka, která silně závisí na tom, k čemu daný kabel potřebujete. Na základě jakých kritérií byste si měli vybrat ten nejlepší neoriginální kabel Lightning pro iPhone?
 
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Čím je kabel Lightning specifický?

  • Apple jako první přišel s konektorem Lightning, který se dá do zdířky zastrčit oběma stranami. Díky tomu se nepoškozuje zařízení a jde o uživatelsky přívětivější variantu.
  • Díky synchronizaci všech zařízení Apple mezi sebou není nutné žádné přenastavení. Stačí tak kabelem iPhone propojit například s MacBookem a všechno rovnou funguje bez problémů.
  • Pro větší ochranu vašeho kabelu je dobré zvolit oplétaný kabel. Zajímavou variantou je tak kabel Swissten, který nabízí kvalitní ochranu na všech svých kabelech.
Podle čeho vybírat neoriginální Lightning kabel?
  • Základním parametrem pro výběr správného kabelu je jeho délka. Pro nabíjení se nejčastěji pohybuje v rozmezí 100-120 cm. To umožňuje s telefonem pohodlně manipulovat i při nabíjení.
  • Datové kabely obvykle bývají delší, nejčastěji jde o rozmezí 2-3 m. Pokud hledáte krátký kabel do auta, ten většinou má délku kolem 20 cm.
  • Některé kabely kromě dobíjení zároveň plní i funkci stojánku. Telefon či tablet je tak možné opřít a pohodlně se tak koukat na film.
  • Kromě koncovky Lightning je zajímavá i alternativa s 3,5mm Jack pro kvalitní poslouchání hudby a podcastů.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil