nahoru

Datové kabely swissten

Nabíjecí a datové kabely Swissten mají zesílený kabel a jsou oplétané, což zajistí lepší přenos proudu až 3(A) a hlavně zajistí zvýšenou životnost kabelu. Zvládnou více než 10000 ohybů! Jeho z dalších předností je rychlý přenos dat až 480 Mb/s což využijete při zálohování dat mobilu, nahrávání písniček, nebo při stahování fotografií i videa.
U takto kvalitního kabelu nesmí chybět kovový kryt konektoru, který je odolnější proti mechanickému poškození než běžné plastové kryty konektorů a proto snese i hrubé zacházení.
Kabely Swissten jsou v nabídce s konektory microUSB, USB-C a Lightning určené pro Apple iPhone. V nabídce jsou v délkách 0,2m / 1,2m / 2m / 3m a v barevných variantách v černé, šedé, stříbrné, červené, růžové, zlaté, zelené a modré barvě. Vybere si i ten nejnáročnější fajnšmekr!

Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Jaká jsou specifika Lightning kabelu?

  •       Jak už bylo zmíněno, díky oválné koncovce je možné ho do zdířky strčit oběma způsoby. Díky tomu se méně opotřebovává konektor i zdířka, takže vydrží déle a zařízení se lépe nabíjí.
  •       Kabely s Lightning jsou plně optimalizovány se systémem iOS a jeho aplikacemi jako například iTunnes. Díky tomu není třeba při propojení dvou zařízení od Applu nic konfigurovat, vše perfektně funguje.
Podle čeho se kabel Lightning vybírá?
  •  Velmi důležitá je správná délka kabelu. Pro nabíjení telefonu nebo tabletu zcela stačí kabel dlouhý 1 metr. S ním se dá zařízení běžně používat i v nabíječce (což ovšem zpomaluje nabíjení) nebo na cestách, kde jsou občas zásuvky na nepohodlných místech umístěných daleko od stolu, nebo od postele.
  •  Řada datových kabelů pro přenos potom má délku 2 metry, ale i 3m aby zařízení mohla být dále od sebe. Pokud potřebujete krátký kabel do auta, ideální volba je délka 20 cm.
  • Při výběru je také dobré se zaměřit na to, zda je kabel pro Apple iPhone originální. Pokud není, o kvalitě vás přesvědčí certifikát MFI made for Apple iPhone, který vydává přímo Apple výrobcům, kteří splňují jeho požadavky. I bez certifikátu může kabel fungovat dobře, je tu však větší riziko nekompatibility a časem může přestat nabíjet díky absenci čipu certifikovaným společností Apple.
  •  Zajímavou alternativou je i kabel s konektorem Lightning a koncovkou Jack 3,5 mm pro připojení třeba do reproduktoru.
  •  Existují i kabely Lightning, jež mají i funkci stojánku. Mohou tak při nabíjení podpírat telefon nebo tablet. Vy se tak můžete lépe dívat na film nebo na zařízeních pracovat.
  • Oplétaný kabel Lightning od výrobce Swissten má lepší vodivost, lépe nabíjí a navíc je lépe chráněný před poškozením.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil