nahoru

Datové kabely swissten

Nabíjecí a datové kabely Swissten mají zesílený kabel a jsou oplétané, což zajistí lepší přenos proudu až 3(A) a hlavně zajistí zvýšenou životnost kabelu. Zvládnou více než 10000 ohybů! Jeho z dalších předností je rychlý přenos dat až 480 Mb/s což využijete při zálohování dat mobilu, nahrávání písniček, nebo při stahování fotografií i videa.
U takto kvalitního kabelu nesmí chybět kovový kryt konektoru, který je odolnější proti mechanickému poškození než běžné plastové kryty konektorů a proto snese i hrubé zacházení.
Kabely Swissten jsou v nabídce s konektory microUSB, USB-C a Lightning určené pro Apple iPhone. V nabídce jsou v délkách 0,2m / 1,2m / 2m / 3m a v barevných variantách v černé, šedé, stříbrné, červené, růžové, zlaté, zelené a modré barvě. Vybere si i ten nejnáročnější fajnšmekr!

Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

nebo si vyhledejte model:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Čím je kabel Lightning specifický?

  • Apple jako první přišel s konektorem Lightning, který se dá do zdířky zastrčit oběma stranami. Díky tomu se nepoškozuje zařízení a jde o uživatelsky přívětivější variantu.
  • Díky synchronizaci všech zařízení Apple mezi sebou není nutné žádné přenastavení. Stačí tak kabelem iPhone propojit například s MacBookem a všechno rovnou funguje bez problémů.
  • Pro větší ochranu vašeho kabelu je dobré zvolit oplétaný kabel. Zajímavou variantou je tak kabel Swissten, který nabízí kvalitní ochranu na všech svých kabelech.
Podle čeho vybírat neoriginální Lightning kabel?
  • Základním parametrem pro výběr správného kabelu je jeho délka. Pro nabíjení se nejčastěji pohybuje v rozmezí 100-120 cm. To umožňuje s telefonem pohodlně manipulovat i při nabíjení.
  • Datové kabely obvykle bývají delší, nejčastěji jde o rozmezí 2-3 m. Pokud hledáte krátký kabel do auta, ten většinou má délku kolem 20 cm.
  • Některé kabely kromě dobíjení zároveň plní i funkci stojánku. Telefon či tablet je tak možné opřít a pohodlně se tak koukat na film.
  • Kromě koncovky Lightning je zajímavá i alternativa s 3,5mm Jack pro kvalitní poslouchání hudby a podcastů.
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil