nahoru

Handsfree pro Xiaomi Redmi 13

Často telefonujete a chcete se při hovoru věnovat i jiným činnostem? Ať už používáte telefon k práci nebo k hovorům s přáteli, handsfree je zařízení, které vám umožní dělat jiné věci, aniž byste museli držet v ruce telefon. Kromě toho je handsfree skvělou pomůckou pro řidiče, abyste si všechny své záležitosti mohli vyřešit třeba v klidu za volantem. Handsfree navíc redukuje šum, aby bylo při volání lépe rozumět. Zároveň jsou oblíbená i handsfree sluchátka. Podle čeho se handsfree vybírá?
Zobrazit více

V kategorii máme: 0 produktů 0 hodnocení

Od:

Do:

Dostupnost na prodejnách

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

Vlastnosti handsfree

  • Redukce šumu – týká se vystupujícího zvuku, aby byl srozumitelnější pro ty, s kým telefonujete.
  • Funkce ANC – také redukuje okolní šum, souvisí ale se zvukem vstupujícím do sluchátek a zajišťuje tak lepší čistotu zvuku.
  • Technologie NFC – handsfree disponující touto funkcí se připojí k telefonu pouhým přiložením.
Jaké jsou typy handsfree
Handsfree dělíme na dva základní typy – s kabelem a bezdrátové.
 
  • Handsfree s kabelem drátové handsfree můžeme připojit pomocí různých typů konektorů k PC (USB typu A), mobilnímu telefonu nebo tabletu (Jack 3,5 mm, USB-C). Drátové handsfree se více hodí pro domácí používání. 
  • Bezdrátové handsfree – praktičtější než drátové handsfree, nicméně kvalita zvuku může být slabší. Vyšší pořizovací cena je pak daň za pohodlí. Při výběru si dejte pozor na délku provozní doby, která vám zhruba řekne, jak často budete muset handsfree nabíjet.
 
Další rozdělení handsfree
Dalším parametrem, podle kterého handsfree rozdělujeme je jeho využitelnost k různým příležitostem. Ať už je to handsfree na auto nebo motorku, nebo do ucha, které se dá využít při téměř libovolné činnosti.
 
  • Handsfree do auta je přizpůsobeno k upevnění poblíž řidiče (na stínítko nebo do větrání). Dají se připojit do zapalování pro dobití. Některá handsfree do auta se dají připojit k rádiu pomocí AUX kabelu – pomocí nich pak můžete přehrávat hudbu z rádia. Ostatní jsou pak handsfree do auta s reproduktorem, která se pouze uchytí a zapojují se k telefonu.
  • Handsfree na motorku má konstrukci, kdy mikrofon a sluchátko jsou zabudovány přímo do přilby. Ovládání se pak nachází na řídítkách nebo z vnější strany přilby. Důležitým parametrem při výběru handsfree na motorku je výdrž baterie.
  • Handsfree do ucha je vhodné v podstatě pro každou příležitost. Díky drobné konstrukci jsou velice praktické a dají se využít jak za volantem, tak doma. S telefonem se handsfree do ucha páruje přes Bluetooth.
 
Podle jakých parametrů vybrat handsfree sluchátka?
Velkou skupinu handsfree tvoří handsfree sluchátka, která podle konstrukce dělíme do pěti kategorií
Zpět nahoru

Máte dotaz?
Zeptejte se našich fajnšmekrů

Hledáte příslušenství pro telefon?

Nevíte, jaký máte model?

16

Zkušení specialisté
máme více než 16 let zkušeností

Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce

Fakt rychlé dodání
zboží skladem posíláme do 24 hodin

7

F-Mobil prodejen
přijďte se poradit

Podělte se o své úlovky na Instagramu. Použijte #Fmobil Pochlubte se na Instagramu. Použijte F-mobil Podělte se se svým chytrým zařízením na Instagramu. Použijte #Fmobil Zobrazit profil